reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Mnie tez odrzuciło od kawy. W pierwszej ciazy miałam to samo. I od herbaty tez. A ciśnienie ciagle niziutkie... dobrze, ze jestem na l4, bo mogę sobie polegiwać jak młody w żłobku i wtedy jakoś daje rade bez tej kawy
Ja tak samo nawet patrzec nie mogę na kawe a ciśnienie np 80/60 albo mniejsze
Mnie piersi i brzuch nie bola jedynie mam zgage i jesten zmęczona ciagle to moje objawy
 
reklama
Pm
@Lisia15 gratulacje i oczywiście że trzymamy kciuki, będzie dobrze witaj wśród Mam, na kiedy termin ❤?


@Tulcia ja nawet na inke nie mam ochoty 😂, a zawsze kawa to był rytuał z czymś słodkim!

Dziewczyny zauważyłam i teraz mi świta, że lekarka i tym mówiła: jak nie jem mięsa mam mniejsze wzdęcia! Drugi dzień na obiad ryba i spokój, któregoś wieczoru Mąż namówił mnie na kanapkę z mielonką oooo później żałował, ze zjadłam 🤣.

Jesteście tytanami pracy 💪, ja robię max obiad od 2och tygodni, mieszkanie niesprztatniete, ciasta nie kręcę, tylko leżę 😄😉.
Na 20 kwietnia. Już nie mogę się doczekać chociaż przez te plamienia czasem strasznie się boję że coś s będzie nie tak, ale spróbuję myślec pozytywnie 😊
 
Dziewczyny macie ból piersi?? Do wcziraj jeszcze były 🤔Ach zwariuje zaraz
Mnie bolą. Ale nie tak mocno jak w pierwszej ciazy. Jak zdejmuje biustonosz, to najbardziej ;). W ogóle jestem w szoku, że rozmiar mam ten sam 🤪. Tylko kształt troszkę inny. W pierwszej okropnie biust mi rósł a należę do biusciastych bez ciąży 🤪
 
Sprawdzam na stronie wyniki dzisiejszych badań i glukoza 108 [emoji24][emoji24] miała któraś z Was podwyższony cukier w ciąży?

Hej, byłam dzisiaj na krzywej cukrowej i niestety cukier na czczo wyższy, bo 109... Po glukozie ładnie w normie, tylko ten na czczo ...
Wybierasz się z tym w najbliższym czasie do lekarza? Miałaś wcześniej jakieś problemy z cukrem?
 
Hej, byłam dzisiaj na krzywej cukrowej i niestety cukier na czczo wyższy, bo 109... Po glukozie ładnie w normie, tylko ten na czczo ...
Wybierasz się z tym w najbliższym czasie do lekarza? Miałaś wcześniej jakieś problemy z cukrem?
Wiesz co cukier miałam w normie ale zawsze przy górnej granicy... Dopiero teraz taki mi wyskoczył wizytę mam we wtorek to dopytam co z tym robić. A Tobie lekarz co powiedział?
 
Jestem po USG. Ciąża prawidłowa,
8 tyg, serduszko jest wszystko tak jak trzeba. Wiek z om zgadza się z USG. Cieszę się że czekałam z tym USG. Wszystko za jednym stresem jasne [emoji3590]

[emoji173]



Dziewczyny macie ból piersi?? Do wcziraj jeszcze były [emoji848]Ach zwariuje zaraz

Mnie czasami nie bolą jakiś czas. Byłam na usg we wtorek wszystko ok. Nie martw się [emoji173]


Przed ciążą pierwszą rzeczą po wstaniu z łóżka było wypicie kawusi z mleczkiem. Teraz kawa może nie istnieć. Generalnie z apetytem cuda się dzieją w tej ciąży [emoji23]

U mnie to samo. Kiedyś kilka kaw dziennie, teraz w ogóle mnie nie ciągnie. Ale ledwo żyję


@Lisia15 gratulacje i oczywiście że trzymamy kciuki, będzie dobrze witaj wśród Mam, na kiedy termin [emoji173]?


@Tulcia ja nawet na inke nie mam ochoty [emoji23], a zawsze kawa to był rytuał z czymś słodkim!

Dziewczyny zauważyłam i teraz mi świta, że lekarka i tym mówiła: jak nie jem mięsa mam mniejsze wzdęcia! Drugi dzień na obiad ryba i spokój, któregoś wieczoru Mąż namówił mnie na kanapkę z mielonką oooo później żałował, ze zjadłam [emoji1787].

Jesteście tytanami pracy [emoji123], ja robię max obiad od 2och tygodni, mieszkanie niesprztatniete, ciasta nie kręcę, tylko leżę [emoji1][emoji6].


Ja nie jem w ogóle mięsa, a wzdęcia mam okropne.
 
reklama
Do góry