reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja po wizycie. Lekarz potwierdził ciążę. Z OM wynika że powinnam być 7tc +2dni ale lekarz zmierzył pęcherzyk i nie było widać zawartości. Określił że to 5 tydzień. Zlecił mi badania i kazał przyjść za 2 tygodnie, ale że ma urlop to dopiero idę 24 września. Pocieszył że nie mam się przejmować bo ciąża jest tylko trochę młodsza. Pewnie termin mi wyjdzie na maj. Zobaczymy 24 września .

Sent from my POCO F2 Pro using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
W Warszawie. No właśnie ja na potwierdzeniu ciąży byłam prywatnie u gina, który również przyjmuje w enelmed. Tylko ustalilismy wtedy, że mam się zapisać do enelmedu, zeby mieć skierowanie na badania, bo mi nie wystawial specjalnie, zebym nie ponosila kosztow. A dzisiaj byłam u innego gina tylko po skierowanie na badania, bo u mojego nie bylo terminu. No i mam nadzieję, że uda im się mnie jeszcze gdzieś potem wcisnąć z wynikami tych badań, bo z tego co widzę termin dopiero na 19.10 u mojego lekarza.
A w jakim mieście chodzisz?
Ja na pierwsza wizytę też poszłam prywatnie bo w enel med jak zadzwoniłam poinformować, że jestem w ciąży to zaprosili mnie do oddziału za miesiąc [emoji3166] a ze chciałam potwierdzić ciąże wcześniej to poszłam prywatnie.
Co do gin prowadzącej moją ciąże, to miałam wizytę wczoraj i u niej terminy oczekiwania na wizytę są 2-3 miesiące bo jest najbardziej oblegana, ale jak wczoraj poszłam umówić się na kolejna wizytę i poinformowałam, że to moja lekarz prowadząca to nagle znalazł się termin na początek października [emoji2957]
Także ogólnie nie mam problemu żeby zapisać się na jakiekolwiek wizyty/badania/usg.
Ja jestem zadowolona :)
 
Do góry