reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Człowiek taki nieświadomy, naoogladał się filmów, naczytał różnych artykułów, że ciąża to taki wspaniały czas itp., a tu ledwo się żyje. Cały dzień mdłości, zmęczenie, ból piersi, od kilku dni zgaga, przydałoby się coś zjeść ale o czym nie pomyśle to bleee... jakaś masakra... Będzie lepiej?
 
Dziewczyny ktore biora luteine pod jezyk,ile bierzecie dziennie?ja mam w domu dwa opakowania luteina 50 i zastanawiam sie czy lepiej to zaczac brac niz ten Utrogestan zanim zobacze lekarza za tydzien.
 
reklama
Wyszlam 🥰🥰🥰 serduszko bije 141 uderzen na minute, wszystko dobrze dzidzia ma 8.4 mm ciaza 6+6 termin 24kwiecien❤
Wspaniale wiesci :-)

Wspaniale wieści i jakie dobre FHR! Przyznam, że duża Dzidzia ❤❤❤!

Powiedzcie mi dziewczyny jak to jest z wielkością dzieci na tym etapie? Czy mogą rosnąć w różnym tempie? Mi z usg wyszło o 4 dni więcej niż z om, a mniej więcej wiek kiedy była owu. Nie sądzę żeby az 4 dni się przesunęła

Ja pierwsze USG mialam -3 dni do OM, kolejne -1, dalej idelanie z OM, dziś -1.
Lekarz powiedział mi, że dziecko rośnie skokowo, dlatego USG robi się w odstępach.
 
Do góry