reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Hej jak sie macie? Dawno nie pisalam, wczoraj miałam gorszy dzien pol dnia przepłakałam bo mialam zanik objawow (w ciąży poronionej wyglądało to tak samo) wręcz owylam po czym wrocily i dziś sa ze zdwojona sila😁😁 ale sklonilo mnie to do zapisania sie na usg z bardzo dobrym sprzętem i mam 3 września
Dzis mialam rozpoczęcie przedszkola mojego 2.5 latka :) a przedwczoraj sasiad zapytal mojego syna czy będzie mial brata czy siostrzyczke wszystko spoko ale dziś wedlug okresu zaczynam 6 tydzien a moj brzuch wyglada tak :

Czy u Was tez tak zaokrągliły sie brzuchy? Na wadze mam pol kilo wiecej ale mialam wesela komunię itp
Ogolnie to kompletnie nie mam sily jadlabym tylko nalesniki i przeleżała caly dzien 🤷‍♀️
Ja objawów typu wymioty nie mam, ale wzdęcia i senność owszem, teraz inaczej odczuwam bo mam urlop, nawet jak mam pobudkę na siku, to poczytam 1h i usnę dziś do 10:00😃. Z brzuszkiem mam też już zaokraglony, 13.08 na wizycie mialam +1kg a 24.08 -1kg. Apetyt w kratkę zwykle co 3h głodna, ale bywaja dni że na nic nie mam ochoty.
Wszystkie tu piszecie o wymiotach, że człowiek zaczyna głowkać.
 
Ja objawów typu wymioty nie mam, ale wzdęcia i senność owszem, teraz inaczej odczuwam bo mam urlop, nawet jak mam pobudkę na siku, to poczytam 1h i usnę dziś do 10:00😃. Z brzuszkiem mam też już zaokraglony, 13.08 na wizycie mialam +1kg a 24.08 -1kg. Apetyt w kratkę zwykle co 3h głodna, ale bywaja dni że na nic nie mam ochoty.
Wszystkie tu piszecie o wymiotach, że człowiek zaczyna głowkać.
Ja ani razu nie wymiotowalam,mam mdlosci tylko.wczoraj mnie super pieklo gardlo zgaga chyba,to juz nie miqlm mdlosci tylko zgage tak jakby byla opcja to lub to haha
 
Hej jak sie macie? Dawno nie pisalam, wczoraj miałam gorszy dzien pol dnia przepłakałam bo mialam zanik objawow (w ciąży poronionej wyglądało to tak samo) wręcz owylam po czym wrocily i dziś sa ze zdwojona sila😁😁 ale sklonilo mnie to do zapisania sie na usg z bardzo dobrym sprzętem i mam 3 września
Dzis mialam rozpoczęcie przedszkola mojego 2.5 latka :) a przedwczoraj sasiad zapytal mojego syna czy będzie mial brata czy siostrzyczke wszystko spoko ale dziś wedlug okresu zaczynam 6 tydzien a moj brzuch wyglada tak :

Czy u Was tez tak zaokrągliły sie brzuchy? Na wadze mam pol kilo wiecej ale mialam wesela komunię itp
Ogolnie to kompletnie nie mam sily jadlabym tylko nalesniki i przeleżała caly dzien 🤷‍♀️
Ja jeszcze nie mam brzucha (prawie 9tc) wchodzę w stare spodnie ale troszkę zaczynają mnie uciskać 😊
 
Aaa spodnie też wchodzę nie ma problemu, ale jakby się brzuszek zaokraglił i go wg mnie widać. A ze zawsze mialam płaski, to teraz to widzę, ale pewnie tylko ja 🤣.
Ja to nigdy płaskiego nie miałam. Chyba, że 2tyg.po porodzie bo ważyłam chyba 45kg 😅😅😅. Tylko nie pamiętam czy był płaski, bo inne "rzeczy" miałam na głowie. 🤣
 
reklama
Hej córka dziś zaczela druga klase masakra regulamin taki ze nic tylko mogą siedzieć w klasie każde dziecko osobno itd do WC na jadalnie itd w maseczce zobaczymy mam nadzieję że mi jakieś korony do domu nie przyniesie, a młodsza do zerówki poszła to też taka kolejka do przedszkola bo zanim dziecku zmierza temperaturę itd to trochę minie no ale też obyło się bez płaczu aa jaka cisza w domu :) Jutro wizyta bo ma mi dać to, skierowanie, czekam aż teściowa mi wyniki odbierze zobaczymy jak tam z moim tsh bo ostatnio było podwyższone i biorę tabletki. Teście wczoraj się dowiedzieli jak i córeczki :) teście szczęśliwi a córka starsza też zdziwiona szczęśliwa i tylko pytała naprawdę naprawdę?? A młodsza nieee niee ona chce być nasza malutka itd i mówiłam jej ze zawsze będzie dla nas kochana mała moja moja hehe No ale potem ok obie przyszły brzuszek pocałowały i się mnie pytały dziś jak tam bąbelek bo tak na dzidziusia mówią :)
 
Do góry