reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
A propo objawow ciazowych to ja ich jakos nie mam nic mi poki co nie jest oprucz mega zmiennych humorow. Tez mam wrazenie ze juz jestem w niewiadoni ktorym tyg ciazy. Ciagnie mi sie do wizyty do wtorku chce wkoncu wiedsiec ze jest serduszko i ze jest wszystko ok. A tu jeszcze tydzien [emoji57]
 
Hej jak sie macie? Dawno nie pisalam, wczoraj miałam gorszy dzien pol dnia przepłakałam bo mialam zanik objawow (w ciąży poronionej wyglądało to tak samo) wręcz owylam po czym wrocily i dziś sa ze zdwojona sila😁😁 ale sklonilo mnie to do zapisania sie na usg z bardzo dobrym sprzętem i mam 3 września
Dzis mialam rozpoczęcie przedszkola mojego 2.5 latka :) a przedwczoraj sasiad zapytal mojego syna czy będzie mial brata czy siostrzyczke wszystko spoko ale dziś wedlug okresu zaczynam 6 tydzien a moj brzuch wyglada tak :

Czy u Was tez tak zaokrągliły sie brzuchy? Na wadze mam pol kilo wiecej ale mialam wesela komunię itp
Ogolnie to kompletnie nie mam sily jadlabym tylko nalesniki i przeleżała caly dzien 🤷‍♀️
Mi też już brzuszek wywaliło na tym etapie, co Ty jesteś. Pewnie troszkę od wzdęć które mnie męczyły, ale już został zaokrąglony. Niestety w moje ulubione jeansy wejdę, ale z rozpiętym guzikiem :D
 
Dziewczyny nigdy nie miałam zgagi ale chyba nadeszła na nią pora. Pieczę mnie w przełyku od rana 🙄
Miłego dnia i powodzenia na wizytach 😚
Nie przejmuj się. Mnie diagnozowali od marca.. Końcem czerwca dostałam diagnozę "refluks krtaniowo-gardlowy". Zaczęłam się leczyć wreszcie.. I ciąża.. Wszystko musiałam odstawić.. Do tego biorę duphaston, który nasila objawy :(. 17.09 mam wizytę u gastrolog i liczę po cichu, że jest jakiś lek który mogę brać :(
 
reklama
Nie przejmuj się. Mnie diagnozowali od marca.. Końcem czerwca dostałam diagnozę "refluks krtaniowo-gardlowy". Zaczęłam się leczyć wreszcie.. I ciąża.. Wszystko musiałam odstawić.. Do tego biorę duphaston, który nasila objawy :(. 17.09 mam wizytę u gastrolog i liczę po cichu, że jest jakiś lek który mogę brać :(
Też zaczęłam brać duphaston i może to od tego 😊
 
Do góry