reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny jak myślicie bo się naczytałam za dużo chyba już w tym necie 🙈 czy taka herbatkę raz na dwa trzy dni można pić czy raczej nie bo zawiera hibiskusa itd... bo już sama nie wiem
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-09-01-10-23-42-860_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-09-01-10-23-42-860_com.miui.gallery.jpg
    291,6 KB · Wyświetleń: 32
Hej jak sie macie? Dawno nie pisalam, wczoraj miałam gorszy dzien pol dnia przepłakałam bo mialam zanik objawow (w ciąży poronionej wyglądało to tak samo) wręcz owylam po czym wrocily i dziś sa ze zdwojona sila😁😁 ale sklonilo mnie to do zapisania sie na usg z bardzo dobrym sprzętem i mam 3 września
Dzis mialam rozpoczęcie przedszkola mojego 2.5 latka :) a przedwczoraj sasiad zapytal mojego syna czy będzie mial brata czy siostrzyczke wszystko spoko ale dziś wedlug okresu zaczynam 6 tydzien a moj brzuch wyglada tak :

Czy u Was tez tak zaokrągliły sie brzuchy? Na wadze mam pol kilo wiecej ale mialam wesela komunię itp
Ogolnie to kompletnie nie mam sily jadlabym tylko nalesniki i przeleżała caly dzien 🤷‍♀️
 

Załączniki

  • IMG_20200901_065418.jpg
    IMG_20200901_065418.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 93
Hej jak sie macie? Dawno nie pisalam, wczoraj miałam gorszy dzien pol dnia przepłakałam bo mialam zanik objawow (w ciąży poronionej wyglądało to tak samo) wręcz owylam po czym wrocily i dziś sa ze zdwojona sila😁😁 ale sklonilo mnie to do zapisania sie na usg z bardzo dobrym sprzętem i mam 3 września
Dzis mialam rozpoczęcie przedszkola mojego 2.5 latka :) a przedwczoraj sasiad zapytal mojego syna czy będzie mial brata czy siostrzyczke wszystko spoko ale dziś wedlug okresu zaczynam 6 tydzien a moj brzuch wyglada tak :

Czy u Was tez tak zaokrągliły sie brzuchy? Na wadze mam pol kilo wiecej ale mialam wesela komunię itp
Ogolnie to kompletnie nie mam sily jadlabym tylko nalesniki i przeleżała caly dzien 🤷‍♀️
Ja teraz jestem w 9 tygodniu i mam mniejszy brzuch niż w 6😜 po prostu miałam wtedy takie wzdęcia, ze nie szło tego wciągnąć!
 
reklama
Do góry