reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
A więc strach był większy i pojechałam.. Nie czekalam na rozwoj - ja taka panikara jestem i cała drogę oczywiście plakalam.. widziałam mojego maluszka i jego serduszko.. odpoczywać i dostałam tabletki Duphaston
Na oddziale trafiłam na mojego gin i widzimy się 01.09 .. [emoji4]
Kurczę mnie zawsze trzymają minimum dobę zanim wypuszczą.
Ale grunt, że sprawdzone. Leż i odpoczywaj. Leń się do bólu 😁
 
Hej. Wróciliśmy z zakupów. Połowy z tego co chciałam to nie kupilam, ale zobaczcie co wyczaiłam :-D obie kochamy króla lwa ;-)
20200829_171420.jpeg
 
Zywa krew, więc już nie mam złudzeń....Ale jesli uda mi się ponownie zajsć, to będzie termin na 30 kwietnia, więc może powrócę do Was [emoji846] chociaż nie wiem czy nie odpuszczę na jakiś czas. Zobaczę.

Tym czasem wszystkiego dobrego dla Was! [emoji4]
Hej. Witam się ponownie. Nie udało mi się załapać na początek kwietnia, ale tak jak wcześniej pisalam udało mi się na sama końcówkę kwietnia. Na teście dwie tłuste kreski.
Możecie mi pomóc odczytać wynik bety, bo te normy podane w laboratorium są jakieś dziwne. Nie wiem czy oni podają tydzień ciąży licząc od dnia ostatniej miesiączki, czy podali tydzień od zapłodnienia. Dokładnie jestem w 5t2d.

Będę Wam bardzo wdzięczna za pomoc [emoji4]
20200829_193322.jpeg
 
Super że Ci się udało.![emoji8]
Hej. Witam się ponownie. Nie udało mi się załapać na początek kwietnia, ale tak jak wcześniej pisalam udało mi się na sama końcówkę kwietnia. Na teście dwie tłuste kreski.
Możecie mi pomóc odczytać wynik bety, bo te normy podane w laboratorium są jakieś dziwne. Nie wiem czy oni podają tydzień ciąży licząc od dnia ostatniej miesiączki, czy podali tydzień od zapłodnienia. Dokładnie jestem w 5t2d.

Będę Wam bardzo wdzięczna za pomoc [emoji4]Zobacz załącznik 1169549
 
Hej. Witam się ponownie. Nie udało mi się załapać na początek kwietnia, ale tak jak wcześniej pisalam udało mi się na sama końcówkę kwietnia. Na teście dwie tłuste kreski.
Możecie mi pomóc odczytać wynik bety, bo te normy podane w laboratorium są jakieś dziwne. Nie wiem czy oni podają tydzień ciąży licząc od dnia ostatniej miesiączki, czy podali tydzień od zapłodnienia. Dokładnie jestem w 5t2d.

Będę Wam bardzo wdzięczna za pomoc [emoji4]Zobacz załącznik 1169549


Wow, fajnie, że Ci się jednak udało na kwiecień :) gratulację. Co do bety, to ja się nie znam, ale logicznie rzecz biorąc to liczą od zapłodnienia. Zobacz beta przy ciąży wynosi conajmniej 5. Jeśli pójdziesz za wcześnie na betę, to będziesz miała mniej niż 5, a będziesz już w teoretycznie 2 tyg ciąży. Tego w tabeli nie ma.
 
Ja
Dzięki dziewczyny, trochę się uspokoiłam, choć sobie wmawiam, że ciągle jak oddycham to czuję chemikalia w sobie 😂

Ja też 36 lat 😉 a pierwsze dziecko rodziłam mając 34 i dalej nie uważałam, żebym dorosła do bycia mamą 😂
Pierwszą córkę urodziłam w wieku 24 lat. I taka sytuacja z porodówki, gdzie zostałam zapytana o opiekuna prawnego, bo ja jako 16latka nie moge wyjść sama z dzieckiem jak już urodzę 🤣
To dopiero był szczeniacki wiek. Jeszcze woda w głowie. Ale czlowiek szybko dorasta, kiedy staje się rodzicem 😁
 
Hej. Wróciliśmy z zakupów. Połowy z tego co chciałam to nie kupilam, ale zobaczcie co wyczaiłam :-D obie kochamy króla lwa ;-)
Zobacz załącznik 1169543
Super, Kocham Króla Lwa! Bajka dzieciństwa oglądana milion razy a i tak z chęcią do niej wracam. W tamtym roku z siostrą byłyśmy w kinie na nowej wersji. Sala pełna rodziców z dziećmi a my we dwie. Na sam początek gęsia skórka, śmiech, płacz, łzy😅 czekam z niecieepliwošcią aż syn dorośnie i obejrzy ze mną :) a i oczywiście wszystkie piosenki znam na pamięć i czasem sobie je puszczam🙈
 
reklama
Ja

Pierwszą córkę urodziłam w wieku 24 lat. I taka sytuacja z porodówki, gdzie zostałam zapytana o opiekuna prawnego, bo ja jako 16latka nie moge wyjść sama z dzieckiem jak już urodzę 🤣
To dopiero był szczeniacki wiek. Jeszcze woda w głowie. Ale czlowiek szybko dorasta, kiedy staje się rodzicem 😁
Rozbawiłaś mnie, bo miałam podobną sytuacje, jestem druga dobe w szpitalu, odbywa się obchód, wchodzi Pani doktor mina jakby ducha zobaczyła i pyta mnie czemu nie leżę w izolatce. Moja mina też musiała być bezcenna i głos mi odebrało, więc pyta pozostałych z obchodu o co tu chodzi, czemu ta 16 latka nie leży w izolatce, wtedy odzyskałam głos i mowie jej, że owszem rodziłam z młoda dziewczyną, ale ja mam nieco więcej lat 😆
 
Do góry