reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Kilka dni temu właśnie rozmawiałyśmy z koleżanką, że ten wiek inaczej się czuje jak się urodziło wczesnie, a inaczej jak koło 30.
Ja się śmiałam, że 33 lata i ciąża, urodze będzie prawie 34, więc tragedia, a ona mówi słuchaj ja mam 38 i czuje, że spokojnie mogłabym zajść w ciążę i nie czułabym się staro, ale ja pierwsze urodziłam przed 30.
Ja mialam rocznikowo 33 przy chłopcach i na patologii ciąży, na obchodzie mowili o mnie "stara pierworódka" 😅
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny.
Co do sprzątania, również sprzątam jak.przed ciążą.
Witam kolejne nowe mamy.[emoji4]

Co prawda to moja druga ciąża, ale jakoś w tej czuje się jakbym nic nie wiedziała. Dziś od rana mam brązowy śluz, nie jest tego dużo, ale jednak jest. Poza tym żadnych boli Ani nic nie czuje (innych niż codziennie ) wiariowac?
Obserwuj. Jak będzie więcej jedź na IP. Ja na to dostałam duphaston i luteinę
 
Jedna z moich znajomych, która urodziła w maju b.r. skończyła 40 lat, druga jest w 34 tc i ma lat 38. Nie wspominając o jeszcze innej, która urodziła w ubiegłym roku w wieku 48 lat więc wiek nie gra roli 😄
Moja rodzona siostra urodziła rok temu pierwsze dziecko w wieku 38 lat i wszystko było i jest jak najbardziej ok ;)
 
Hejo my po usg, termin zmienił się na 05.04, dzidzia goni jak szalona przez 5dni z 13mm wkoczylo na 21 prawie, i wygląda już całkiem inaczej, nóżkami ani rączkami nie wierciło, ale nie wiem czy to na usg już nóżki widać czy pępowinę? Już bardziej czuje ta ciąże po takim usg, dostałam skierowanie na badania krwi, mamy pomyśleć czy robimy testy genetyczne, w pierwszej ciąży robiłam NIPT ALE teraz jakoś szkoda mi prawie 200e,no nie wiem pomyślimy.. Kolejne usg mam 12.09,polozna mówiła że to nie możliwe że mi się brzuch stawia ze to najprędzej mięśnie, śmiała się ze ta ciąża nadrabia za tamta, i że to hormony to że mi się słabo robi jak chwilę stoję, i jak będę więcej wymiotować to żeby rodzinny przepisał coś na mdłości bo muszę funkcjonować przy dwu latku jakoś 😜
 

Załączniki

  • IMG_20200829_152535.jpg
    IMG_20200829_152535.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 63
Mnie z IP wycofali bez badania kazali czekać aż się rozkręci i dopiero wtedy będą się zadtanawiać co dalej...
Mnie nigdy nie zawrócili do domu. Od razu kierunek oddział. Nawet jeśli tylko delikatnie plamiłam, to bez kompletu badań nigdy mnie nie odesłano.
Czasem myślę, że nasza ginekologia składa się z aniołów. Jeszcze nigdy nie trafiłam na złośliwości czy lekceważenie.
 
Mnie nigdy nie zawrócili do domu. Od razu kierunek oddział. Nawet jeśli tylko delikatnie plamiłam, to bez kompletu badań nigdy mnie nie odesłano.
Czasem myślę, że nasza ginekologia składa się z aniołów. Jeszcze nigdy nie trafiłam na złośliwości czy lekceważenie.
To nic tylko się cieszyć. U mnie nie jest tak wesoło.. dzień po nieprzyjęciu na IP mialam się zgłosić do poradni K (moja gin ma urlop). Tam właściwie Pani stwierdzila ze leki mam, ciąża żyje a jak to poronienie to trudno.. z resztą z chłopcami w 31tc jak przyjechałam to też odsyłali mnie do domu, tylko uparcie twierdzilam ze no-spa nie pomaga. Po 4h w poczekalni z łaską wzięli mnie na badania i .... zatrzymywali poród bo rozwarcie bylo na 5cm... niestety.. tak to wygląda u nas..
 
reklama
Hejo my po usg, termin zmienił się na 05.04, dzidzia goni jak szalona przez 5dni z 13mm wkoczylo na 21 prawie, i wygląda już całkiem inaczej, nóżkami ani rączkami nie wierciło, ale nie wiem czy to na usg już nóżki widać czy pępowinę? Już bardziej czuje ta ciąże po takim usg, dostałam skierowanie na badania krwi, mamy pomyśleć czy robimy testy genetyczne, w pierwszej ciąży robiłam NIPT ALE teraz jakoś szkoda mi prawie 200e,no nie wiem pomyślimy.. Kolejne usg mam 12.09,polozna mówiła że to nie możliwe że mi się brzuch stawia ze to najprędzej mięśnie, śmiała się ze ta ciąża nadrabia za tamta, i że to hormony to że mi się słabo robi jak chwilę stoję, i jak będę więcej wymiotować to żeby rodzinny przepisał coś na mdłości bo muszę funkcjonować przy dwu latku jakoś 😜
gratulacje super ze tak fajnie to wszystko się układa ☺️💓 oby więcej od każdej dobrych wieści 💓
 
Do góry