reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja też mam TSH ponad 3 i lekarz mi nic nie przepisał. Po prostu w Polsce bardziej lekarze na tym punkcie fisiuja chyba bo porównując nawet choćby do Stanów tam gdzie mają normy chyba do TSH 5 więc chyba nie ma reguły, tak ostatnio mi powiedział lekarz gdy byłam prywatnie u niego , ale nie wiem. Będę musiała się dowiedzieć co i jak bo jednak tarczyca odpowiada za hormony ale też nie dajmy się zwariować. Jak bardzo duże masz TSH?
Tez to zauwazylam. Mieszkam w Niemczech i tylko przez przypadek wiem, ze miesiac przed zajsciem w ciaze moje TSH wynosilo 2,4. Rozmawialam o tym z moja lekarka rodzinna, ona stwierdzila tylko, ze to dobry wynik i ze jedynie zajscie w ciaze moze sie troche przedluzyc. Zaszlam w drugim cyklu.
Na pierwszej wizycie u ginekologa wspomnialam o tym wyniku, a babka do mnie, ze skoro zaszlam w ciaze to wszystko jest okay i nie musze brac zadnych hormonow.
W 8. tygodniu bylam u lekarza rodzinnego na pobraniu krwi i moje TSH spadlo do 2,1.
Lekarka mowi, ze to super wynik i ze kontrola za 4 tygodnie, ale tylko dlatego, ze nie dalam jej spokoju🙈
Na polskim forach czytalam, ze dla wiekszosci endokrynologow moj wynik jest za wysoki i przepisuja tabletki😌
Juz sama nie wiem, ale chyba zaufam po prostu mojej lekarce.
 
reklama
Ja się dziewczyny żegnam, dzisiaj 4 +5 ciąży i zaczęłam krwawić. Jednak niska beta mimo prawidłowego przyrostu nie zwiastowała zdrowej ciąży. W sobotę beta była 27,4, zrobiłam dzisiaj i jest 24,2. Podbrzusze boli, krew leci jeszcze niezbyt intensywnie, ale zdecydowanie nie jest to plamienie. Jak cholernie trudno jest zrobić dziecko...
 
Ja się dziewczyny żegnam, dzisiaj 4 +5 ciąży i zaczęłam krwawić. Jednak niska beta mimo prawidłowego przyrostu nie zwiastowała zdrowej ciąży. W sobotę beta była 27,4, zrobiłam dzisiaj i jest 24,2. Podbrzusze boli, krew leci jeszcze niezbyt intensywnie, ale zdecydowanie nie jest to plamienie. Jak cholernie trudno jest zrobić dziecko...
Strasznie mi przykro 😞 Ściskam Cię z całych sił ❤️❤️❤️
 
Ja się dziewczyny żegnam, dzisiaj 4 +5 ciąży i zaczęłam krwawić. Jednak niska beta mimo prawidłowego przyrostu nie zwiastowała zdrowej ciąży. W sobotę beta była 27,4, zrobiłam dzisiaj i jest 24,2. Podbrzusze boli, krew leci jeszcze niezbyt intensywnie, ale zdecydowanie nie jest to plamienie. Jak cholernie trudno jest zrobić dziecko...
o nie tak bardzo mi przykro 🥺🥺 tak bardzo mi przykro ze trafiło na ciebie 💔💔💔
 
Ja się dziewczyny żegnam, dzisiaj 4 +5 ciąży i zaczęłam krwawić. Jednak niska beta mimo prawidłowego przyrostu nie zwiastowała zdrowej ciąży. W sobotę beta była 27,4, zrobiłam dzisiaj i jest 24,2. Podbrzusze boli, krew leci jeszcze niezbyt intensywnie, ale zdecydowanie nie jest to plamienie. Jak cholernie trudno jest zrobić dziecko...
Bardzo mi przykro :( Trzymaj się.
 
reklama
Ja się dziewczyny żegnam, dzisiaj 4 +5 ciąży i zaczęłam krwawić. Jednak niska beta mimo prawidłowego przyrostu nie zwiastowała zdrowej ciąży. W sobotę beta była 27,4, zrobiłam dzisiaj i jest 24,2. Podbrzusze boli, krew leci jeszcze niezbyt intensywnie, ale zdecydowanie nie jest to plamienie. Jak cholernie trudno jest zrobić dziecko...
Ty absolutnie się nie żegnaj tylko staraj się dalej i nas informuj o efektach!
Trzymaj się mocno, ja trzymam za Ciebie kciuki ♡
 
Do góry