reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
A czemu czarnej nie? Bo ja teraz głównie pije czarną, bo zielona przestała mi wchodzić 🤷🏻‍♀️
Czarna i zielona to tak samo jak kawa zawiera kofeina czy teine czy coś tylko w mniejszej ilosci więc lepiej ograniczac. Ja pije jedna kawe więc z herbaty czarnej zielonej i czerwonej zrezygnowałam. Polecam wam roibos są różne smaki no i ziółka oczywiście.
 
Dziewczyny, wyniki moczu, z czego nic nie rozumiem. Pomożecie?
Drugie zdjęcie wyniki z krwi, które też dla mnie to czarna magia..
Bardzo dużo leukocytów. Praktycznie nie powinno być wcale albo jakieś 1-3. To pewnie jakas infekcja i trzeba to skonsultować z lekarzem jak najszybciej. A nie masz innych objawów? Ja z kolei mialam pieczenie cewki moczowej i zrobiłam badanie moczu. Myslalam ze cos wyjdzie a wyszly dobre wyniki więc lekarz mi nic nie dał. Dziewczyny czy któraś jeszcze ma tendencje do podrażnień cewki moczowej? Nie piecze was czasem przy siusianiu?
 
Martwię się bo przed ciążą wyszło mi wysokie tsh I nie zdążyłam nawet skonsultować z lekarzem A dzisiaj zrobiłam test i jest pozytyw. Nie powinno się zachodzic w ciążę przy wysokim tsh teraz jestem na urlopie i obgryzam paznokcie. Staraliśmy się to 3 cykl aż zrobiłam badania i tsh wysokie i nagle ciąża...
Wysokie czyli jakie?
 
reklama
Do góry