reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja mam tsh na poziomie 0,5 -0,9 lekarz mi powiedzial ze lepiej w ta stronę niz w ta wyższa bo przy nizszym tsh nie ma zagrożenia dla ciazy tak jak przy wysokim. Biore letrox 75
 
Już się naczytalam, staram się być spokojna narazie bo to nic dobrego nie wniesie. Nie brałaś żadnych leków czy nie pomagały?
Nie bralam lekow bo nie wiedzialam ze jestem chora na niedoczynnosc,dopiero jak było już za późno zrobilam badania i wszystko wyszło. Teraz od początku roku walczyłam z obniżeniem tego tsh bo lekarz niezalecal zajscia w ciaze dopoki przez 2miesiace z rzędu wyniki nie będą poniżej 2. Zajście w ciaze ponownie zajęło mi koniec z koncow 8miesiecy . Niby taka głupia sprawa a ile dramatu i nerwow🤷‍♀️
 
reklama
Do góry