reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Mi od pepka w gore tak wydelo,zawsze bylam przy kosci troche,no ale teraz w pracy mi sie na brzuch patrza normalnie
Ja mam tak samo...tydzień temu wypuścili mnie bez kolejki do Wc, bo przecież w ciąży powinnam iść przed nimi, A dziś w autobusie jak jechałam na USG to młody chłopak mi miejsca ustąpił 😂🙈 spoko to tylko wzdęcia hahaha
 
Dziewczyny jestem...

Tydzień temu nie było nic a dzisisj już 0.91cm....moje maleństwo.❤️Serducho bije . Wizyta 9.09. Wtedy założymy kartę ciąży.... Dostałam badania do zrobienia.. I neoparin ponoć nie refundowany... Teraz tylko odpoczywać i leżeć.
. Trzymam kciuki za wszystkie wizyty
Świetna wiadomość! Gratulacje 😍
 
Możemy sobie przybić piątke.... Ja też od dzisiaj na tabletkach, nic zjeść nie mogę ani pić.... U mnie 8+3 ale chyba próbowałam już wszystkiego i nic nie pomaga....
My też myślimy o L4 dla męża. Powiedz kto Wam wystawił?
Mój ginekolog. W szpitalu nie chcieli, ale babeczka sugerowała to rozwiązanie. Jest na 7 dni narazie.
Dziewczyny na wymioty proscie o torecan na recepte
Dostałam w poprzedniej ciąży. Niestety mi nie pomógł. Chociaż nie, pomógł. Wymioty mniejsze ale sraczka doszła 🤷‍♀️
 
Hej, ja po USG.
Niestety będę was opuszczać. Nic nie ma we mnie już praktycznie. Organizm sie oczyścił. Z krwi wyszlo, że ciaza musiała się zatrzymać na dosc wczesnym etapie.
Tak myślałam, że tak będzie niestety. Sprawdzimy jeszcze raz krew na wszelki wypadek ale nie ma oznak ciąży nigdzie.
Mogę się starać znowu kiedy chce.
Bardzo mi przykro, 🙁 następnym razem się uda
 
reklama
Dzisiaj kurcze tak od rana znowu mam takie bóle jak na miesiączkę, tak jak na samym początku ciąży przed terminem @ która nie nadeszła i tak co kilka dni boli mnie jakbym miała dostać okres , więc pewnie macica się powiększa i rozciąga i stąd ten ból...przyznam że trochę to sprawia dyskomfort bo jednak boli...
U mnie dzisiaj też takie ćmienia się pojawiają
 
Do góry