reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

trzymaj się tam z tym wszystkim 🤍❣️🤍 będzie ... musi być ☺️🥰
Ewelina dzis mi tal strzelilo w kregosłupie jak chciałam się położyć, że Mąż musiał mi pomóc na raty się położyć. Ból jest taki jakby mi ktoś pradem po lędzwiach dał albo nożem! No nic, poleżeć trzeba 🥱.

Dziś mam dzień senny, na nie, pieczona polędwica z dorsza była beeee. Nic mi dziś nie podchodzi, rano 2 kanapki z serem żółtym, potem grejpfrut wszystko mi nie smakuje 🤭. Mdlosci może nie mam, ale apetytu też dziś nie ooo!
 
reklama
A jednak dobrze Cię skojarzyłam, ja tak samo miałam 10 lipca. Dziś na USG tylko zarodek 5mm i niepewność się pojawiła, bo serducha nie widziałam,

Spokojnie jeszcze wcześnie.. Może ciąża trochę młodsza. Ja też 10.07 i idę na usg 31.08, mam nadzieję, że będzie zarodek, ale serduszka pewna nie jestem.
 
Ta Wawa to zawsze musi inaczej...w Poznaniu normalnie idziesz na konsultacje i masz robione USG w tym samym gabinecie i w tym samym czasie...mam abonament i ani razu nie miałam takiej sytuacji jak opisujesz także jestem zszokowana 😳😳😳
A daj spokój tu zawsze jest tylko nastawienie na kase, a nie na ułatwienie pacjentom. Na wizycie u prowadzącej dostaję skierownia, a wyniki badań w karte ciąży wpisuje położna!!
 
Ewelina dzis mi tal strzelilo w kregosłupie jak chciałam się położyć, że Mąż musiał mi pomóc na raty się położyć. Ból jest taki jakby mi ktoś pradem po lędzwiach dał albo nożem! No nic, poleżeć trzeba 🥱.

Dziś mam dzień senny, na nie, pieczona polędwica z dorsza była beeee. Nic mi dziś nie podchodzi, rano 2 kanapki z serem żółtym, potem grejpfrut wszystko mi nie smakuje 🤭. Mdlosci może nie mam, ale apetytu też dziś nie ooo!
tez tam uważaj na siebie z tym kręgosłupem nie ma żartów ☺️😉🤔 musimy się mega oszczędzać 💓
 
Jeeeeny nie strasz bo ja właśnie w wawie, obym znalazła jakiegoś lekarza który mi po ludzku tą ciążę poprowadzi i nie za miliony 😟

Babka media ma pakiety możesz sprawdzić. A doktora to polecam Jakub Kociuba - ja narazie że względów finansowych musiałam zrezygnować i pójść na medicover z pracy. Ale na prenatalne się pewnie wybiorę do niego :)
 
Podczytuje. Od prawie 3 dni nie jestem w stanie normalnie funkcjonować 🤢🤮🤢🤮🤢
Dwie kroplówki były, dostałam Metoclopramid. Jak nie pomoże do jutra to szpital. Jeszcze tak nie było w żadnej ciąży.
Jedno dobre, bo widziałam na IP wczoraj moje maleństwo i bijące serduszko ❤️ niestety coś ze sprzętem było i nie dało się słuchać.
Mąż na L4, w domu dwójka dzieci. No nic, musi sobie poradzić.

Baardzo, baardzo cieszę się z Waszych wizyt i trzymam kciuki za kolejne.
O biedulo! Mam nadzieję, że Ci sie jak najszybciej poprawi! Trzymaj sie dzielnie, ustabilizuje się! 🤗
 
Hej dziewczyny też miałam dziś wizytę na 13,maluszek jest serduszko bije ładnie :) za tydzień mam przyjść po skierowanie na prenatalne bo on akurat daje, termin porodu jednak 6.04, luteinę mam dalej brać, kwas foliowy też No i przepisal mi euthyrox 25 bo mam, trochę podwyższone tsh, kartę ciąży dostalam parę badań też do, wykonania na za tydzień. Hmm i pojawił się u mnie 4 cm torbiel lewego jajnika No ale nic, się z tym nie robi w takiej ciąży przeważnie sam się wchłania.
Tak torbieli z reguły znikają, w poprzedniej ciąży też miałam :)
 
Babka media ma pakiety możesz sprawdzić. A doktora to polecam Jakub Kociuba - ja narazie że względów finansowych musiałam zrezygnować i pójść na medicover z pracy. Ale na prenatalne się pewnie wybiorę do niego :)
Babka medica też chodzę priv na USG poza luxmedem, polecam do USG dr G. Napiórkowski i dr Ewelina Orzeł. Tam maja dobry sprzęt!
 
reklama
Do góry