reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

Boze,laski tak nas czytam i chyba sie nie dziwie ze te skany to panstwowe dopiero w 12 tygodniu robia bo to tylko tyle stresu.porownywanie bety,pecherzykow,tygodni wielkosci.. chyba to nie na moje nerwy.Wizyte mam dopiero we wtorek i nie wiem co tam bedzie,tak sie zastanawiam czy nie wrocic na forum jak juz cos bede wiedziala albo jeszcze pozniej.bo nawet jak bede miec zarodek to bede porownywac wymiary z waszymi,pozniej jesli cudem bedzie serce to ile bije na minute,chyba sobie odlacze internet do 12 tygodnia
 
reklama
Boze,laski tak nas czytam i chyba sie nie dziwie ze te skany to panstwowe dopiero w 12 tygodniu robia bo to tylko tyle stresu.porownywanie bety,pecherzykow,tygodni wielkosci.. chyba to nie na moje nerwy.Wizyte mam dopiero we wtorek i nie wiem co tam bedzie,tak sie zastanawiam czy nie wrocic na forum jak juz cos bede wiedziala albo jeszcze pozniej.bo nawet jak bede miec zarodek to bede porownywac wymiary z waszymi,pozniej jesli cudem bedzie serce to ile bije na minute,chyba sobie odlacze internet do 12 tygodnia
Potem jeszcze liczenie ruchów, 🤣na mnie akurat to nie wpływa, nie jestem taka panikara, Omijam te wpisy bo nie chce się zagłębiać i zwariować, pierwsza ciąże miałam bezstresowa, bez porównań itd i w tej też nie będę tego robić bo oszaleje,, 😜
 
Potem jeszcze liczenie ruchów, 🤣na mnie akurat to nie wpływa, nie jestem taka panikara, Omijam te wpisy bo nie chce się zagłębiać i zwariować, pierwsza ciąże miałam bezstresowa, bez porównań itd i w tej też nie będę tego robić bo oszaleje,, 😜
Ja pierwsza ciaze to wogole tez bez stresu bez forum bez porownan ale to 10 lat temu.teraz za duzo dla mnie bo siedzi mi to gdzies w glowie
 
Do dziewczyn, które miały/mają problem z tarczycą. Przed ciążą miałam TSH na poziomie 2.9, dostałam od gin Euthyrox 25 i spadło do 1.93. Jak tylko dowiedziałam się o ciąży znowu zbadałam TSH i wynik był taki sam, był to 30 dc. Myślicie że powinnam mieć większą dawkę Eutyroxu? Cały czas biorę 25. Pierwsza wizytę u gin mam dopiero na 03.09, będzie to 7+4.
Ja nigdy wczesniej nie brałam, bo nie wiedzialam ze moge mieć z tym problem i ze w ciazy niższe normy, a że TSH mi wyszło 3,7 to lekarz od razu mi dał Euthyrox 50. Ciekawa jestem do ilu mi to zbije. Musze to niedługo sprawdzić. Myślę że jak masz 1,93 to ok i możesz poczekać na wizytę u lekarza, ale nie jestem ekspertem :)
 
Boze,laski tak nas czytam i chyba sie nie dziwie ze te skany to panstwowe dopiero w 12 tygodniu robia bo to tylko tyle stresu.porownywanie bety,pecherzykow,tygodni wielkosci.. chyba to nie na moje nerwy.Wizyte mam dopiero we wtorek i nie wiem co tam bedzie,tak sie zastanawiam czy nie wrocic na forum jak juz cos bede wiedziala albo jeszcze pozniej.bo nawet jak bede miec zarodek to bede porownywac wymiary z waszymi,pozniej jesli cudem bedzie serce to ile bije na minute,chyba sobie odlacze internet do 12 tygodnia
Dokładnie 😛 ja też te wpisy omijam bo idzie zwariować 😂 przecież każda z nas jest inna i każda ciąża jest inna, nie da rady się tak porównywać 😳 do głowy by mi nie przyszło żeby porównywać czy mój pęcherzyk jest takiej samej wielkości jak innej forumki 🤦🏻‍♀️ Dziewczyny wrzućcie na luz, bo ten stres was wykończy! 🆘
 
Tez nie chce nic porównywać 😉 nawet mi to nie potrzebne ☺️ nawet jeśli coś będzie nie tak to nie mamy na to wpływu 😉 ja na razie to i się cieszę i się nie cieszę ☺️ tak staram sobie zbić czas z wami 😁 dziś u fryzjera obcięłam włosy o 10 cm 😅😂😂🤷🏻‍♀️ w domu się zastanawiam ściąć czy nie ściąć 😉 mówię a nie ... siedzę tam już na fotelu ... pani tnij 🤣
 
Boze,laski tak nas czytam i chyba sie nie dziwie ze te skany to panstwowe dopiero w 12 tygodniu robia bo to tylko tyle stresu.porownywanie bety,pecherzykow,tygodni wielkosci.. chyba to nie na moje nerwy.Wizyte mam dopiero we wtorek i nie wiem co tam bedzie,tak sie zastanawiam czy nie wrocic na forum jak juz cos bede wiedziala albo jeszcze pozniej.bo nawet jak bede miec zarodek to bede porownywac wymiary z waszymi,pozniej jesli cudem bedzie serce to ile bije na minute,chyba sobie odlacze internet do 12 tygodnia
Ja przez 4 dni przed pierwszą wizyta u lekarza nie wchodziłam na forum wcale, bo mnie to przerosło :p
 
W Medicover online mialam.czat z położną. Napisala ze czasem ok 9 tygodnia pojawia się zarodek i mam czekac
Dziwne ze w 9 tyg, wtedy musiałoby się coś mocno poprzesuwać. W 9 tyg zarodek, to wyobraz sobie co by było widać na prenatalnych w 12 tyg, chyba tylko serce. Ciekawe jak to wtedy liczą jeśli wszystko się tak poprzesuwa
Tez nie chce nic porównywać [emoji6] nawet mi to nie potrzebne [emoji3526] nawet jeśli coś będzie nie tak to nie mamy na to wpływu [emoji6] ja na razie to i się cieszę i się nie cieszę [emoji3526] tak staram sobie zbić czas z wami [emoji16] dziś u fryzjera obcięłam włosy o 10 cm [emoji28][emoji23][emoji23][emoji2370] w domu się zastanawiam ściąć czy nie ściąć [emoji6] mówię a nie ... siedzę tam już na fotelu ... pani tnij [emoji1787]
Ja się tam ciesze ;-) jutro odbieram łóżeczko kokon i ochraniacz bo się trafiło w bardzo okazyjnej cenie :-) i w nosie mam to, że szybko, bo co ma być to będzie niezależnie od tego kiedy kupię rzeczy.


Dzisiaj dzień w biegu. Po pracy miałam 20 minut żeby się ogarnąć i zawieźć córkę do koleżanki, bo mieliśmy szkolenie z pracy, wróciłam ok.19.30 do domu. Prawie dzieci nie widziałam dzisiaj.
W pracy zaraz wszyscy będą wiedzieć o ciąży, bo jej nie ukrywam, ale też nie chodzę i nie gadam wszystkim. Dwie starsze babki ode mnie z działu pytały jak na wizycie powiedziałam, że wszystko ok i ze jest malutki na 1.5cm. Na to nadeszła druga i pyta co malutkie. Tamte siedziały cicho, zapytała w końcu mnie to jej powiedziałam, że dziecko. Zapytała się czy jestem w ciąży. Powiedziałam, że tak. Na to weszła inna i mówi, przechodziłam i słyszałam "w ciąży", kto jest w ciąży. Tez powiedziałam, że ja. Także powoli zaczynają się dowiadywać. Rozumiem osoby, które czekają z ta informacja do jakiegoś etapu. Jednak ja nie lubie kłamać i kręcić. Ktoś zapyta mnie wprost to odpowiem. Wolę to, niż gadanie za plecami.
 
reklama
Tez nie chce nic porównywać 😉 nawet mi to nie potrzebne ☺ nawet jeśli coś będzie nie tak to nie mamy na to wpływu 😉 ja na razie to i się cieszę i się nie cieszę ☺ tak staram sobie zbić czas z wami 😁 dziś u fryzjera obcięłam włosy o 10 cm 😅😂😂🤷🏻‍♀️ w domu się zastanawiam ściąć czy nie ściąć 😉 mówię a nie ... siedzę tam już na fotelu ... pani tnij 🤣
Też myślę czy trochę włosów nie ściąć :D U mnie nie ma czego żałować, bo mam włosy do połowy pośladków, także śmiało moge nawet z 20cm ciąć :D

Ja mam jutro wizyte u lekarza na nfz, zobaczymt co mi powie i czy bedzie też tak dmuchał na zimne jak ten, co prywatnie u niego byłam.

Byłam też wstępnie zapytać o te moją liste badań w labolatorium, wyliczyła mi, że okolo 550zł bede musiała zapłacić. Troche się przerazilam.. :o
Życzę dobrej nocy wszystkim :)
 
Do góry