reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Któraś z Was pisała że dopiero zaczęła pracę i nie wie co zrobić. Nie pamiętam kto .Ja mam podobnie..straciłam pracę w czerwcu..ugadalam się na nowa .test tydzień przed podpisaniem umowy. Badania zrobione...bylam w kropce .Ale ostatecznie jestem od kilku dni w nowej pracy i nic nie mówię nikomu .Nie wiem co będzie z ciążą- mam dużo problemów ze zdrowiem bo pewnie jestem tu najstarsza [emoji1787][emoji1787][emoji1787]i stwierdziłam że nie zrezygnuje z tej pracy..bo w razie w ..zostałabym bez tego miejsca( bo ktos szybciutko by przyszedł)I bez szansy dzieciątko.
 
reklama
Dobrze przeczytałam w poprzednim poście, że dziecko ma ponad 6cm? Jeśli tak to chyba jakiś błąd, bo to zdecydowanie za duże by było jak na ten wiek.




Zaznacz 35 ;p poza tym zazwyczaj brana jest pod uwagę wielkośc dziecka w 12 tyg i na podstawie tego wylicza sie termin porodu.


Tulcia niby tak, ale zaznaczając 29dniowe cykle wychodzi na 1.04. Ty jesteś już 8+6?
to ja pytałam, czy na 31.03 masz termin 🙈😂😂 bo mi tak lekarz wyliczył po USG, a też mam 8+0 😁😁😁😍
 
to ja pytałam, czy na 31.03 masz termin [emoji85][emoji23][emoji23] bo mi tak lekarz wyliczył po USG, a też mam 8+0 [emoji16][emoji16][emoji16][emoji7]
Sorry :-/ zakręcona jestem dzisiaj. Nawet zatrzymałam się dzisiaj na haku w busie jakiegoś goscia przy parkowaniu. Nie wiem jak to zrobiłam. Zerknęłam, śladu nie było maz się przypatrywał to mówił ze jest ale mam to w nosie. Pierwszy raz mi się to zdarzyło. W aucie czujniki mam wszystko pikało, a na glucha. A jeszcze jak jechaliśmy to w pewnym momencie mówi "kotek zjeżdżasz na pobocze" jeszcze go opierdzielilam :-( co te hormony robia z kobietami
 
Hejka wieczorowo:)Dzis w sklepie dopadly mnie mdlosci,nawet w domu nie moglam zakupow wypakowywac bo co myslalam ze wyjmuje z siatki to mi bylo nie fajnie.no ale fasolka sie odezwala wiec dobre i mdlosci.Dostalam tez mejla z pracy i w poniedzialek mam wrocic,bosz po 5 miesiacach,akurat jak zawsze chcialm wrocic to teraz mi to nie na reke bo ciaza bo syn ma wakacje.panika na szybkiego trzeba jakas opieke kolowac.ale tez i ciesze sie ze mnie nie wywalili hah,przynajmniej narazie;)
 
Oo. Ja też w poniedziałek idę pierwszy raz do pracy od 22 marca [emoji1787] więc równe 5 miesięcy później.
Przed samym powrotem złamałam nogę i niestety się przedłużyło [emoji2960]
A teraz ciąża [emoji1787], ale dopóki się dobrze czuję to będę chodzić, żeby dziewczyny mogły znaleźć zastępstwo [emoji854]
Hejka wieczorowo:)Dzis w sklepie dopadly mnie mdlosci,nawet w domu nie moglam zakupow wypakowywac bo co myslalam ze wyjmuje z siatki to mi bylo nie fajnie.no ale fasolka sie odezwala wiec dobre i mdlosci.Dostalam tez mejla z pracy i w poniedzialek mam wrocic,bosz po 5 miesiacach,akurat jak zawsze chcialm wrocic to teraz mi to nie na reke bo ciaza bo syn ma wakacje.panika na szybkiego trzeba jakas opieke kolowac.ale tez i ciesze sie ze mnie nie wywalili hah,przynajmniej narazie;)
 
Sorry :-/ zakręcona jestem dzisiaj. Nawet zatrzymałam się dzisiaj na haku w busie jakiegoś goscia przy parkowaniu. Nie wiem jak to zrobiłam. Zerknęłam, śladu nie było maz się przypatrywał to mówił ze jest ale mam to w nosie. Pierwszy raz mi się to zdarzyło. W aucie czujniki mam wszystko pikało, a na glucha. A jeszcze jak jechaliśmy to w pewnym momencie mówi "kotek zjeżdżasz na pobocze" jeszcze go opierdzielilam :-( co te hormony robia z kobietami
Daj spokój, ja byłam na zakupach, kupiłam sobie kiecke, mężowi koszulkę i małemu butki i koszule (a miałam wydać tylko na siebie :p) wróciłam i mi się na płacz zebrało, bo mąż powiedział, że mało słoną zupę zrobiłam 🙄😳 masakra, nie mogłam się uspokoić, także doskonale rozumiem Ciebie 😉😁
 
Dobrze przeczytałam w poprzednim poście, że dziecko ma ponad 6cm?
6 ale nie cm tylko mm :) pomyłka przy czytaniu, bo aż wróciłam do swojej wiadomości żeby się upewnić ze babola nie zrobiłam ;)
moje malenstwo w 6+5 mialo 0,5mm wiec chyba Twoje bedzie mialo podobnie :D
Tulcia na pewno 0,5 mm?
No aż zdjęcie z usg wyciągnęłam: FFF88FEB-E76B-4275-9B64-740A10AFAA0B.jpeg
 
reklama
Do góry