reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Powiem wam jeszcze, ze trochę sie zdenerwowałam jeżeli chodzi o prace. Jestem teraz na zdalnej pracy bo wyszło, ze pokoj obok cały miał pozytywny wynik testu na COVID. Ja w związku z tym, ze jestem w ciąży poinformowałam moja szefowa, ze muszę pracować zdalnie bo jestem w ciąży, a tez mam teraz zastępstwo za koleżankę, która była 3 tyg na urlopie i wraca w przyszły poniedziałek. Dzisiaj kolega zapytał się mnie na messengerze czy to prawda, ze jestem w ciąży, bo dziewczyny u niego w pokoju o tym gadaja i mówią, ze jak ja mogę w tak ciężkim teraz okresie być w ciąży, ze to nieodpowiedzialne.. zdenerwowałam się.. co to kogo obchodzi.. ale niestety pracuje w takiej instytucji gdzie zawsze będzie głupie pieprzenie i interesowanie się czyimś życiem.. 😕 Sensacja, bo jestem w ciąży i przecież pracuje z moim narzeczonym w jednym budynku! Jak ja mogę być tak nieodpowiedzialna. Szkoda słów. Dla komfortu psychicznego jak z dzidzia będzie wszystko ok idę na zwolnienie.. i już tam nie wracam bo kończy mi się umowa z dniem porodu. Za długo w tym miejscu o 5 lat. Musiałam się wygadać dziewczyny 😞
Super w 100 procentach cię popieram. 😊
 
Ja lubię wszystkie psy, ale na większość nie mogę sobie pozwolić. Szalenie podobają mi się owczarki niemieckie, ale mam alergie. Jak młodsza córka była mała to baliśmy się, że też może mieć alergie. Znaleźliśmy hodowle maltanczykow i pojechaliśmy tan na herbatkę żeby zobaczyć jakie będą nasze reakcje na psy. A ze ich tam było 3 dorosłych plus szczeniaki, to stężenie w powietrzu duże. Córka ok, ja coś tam kichałam. Ale w ostateczności psa wzięliśmy i jest dobrze.
Mój jest najlepszym pieseczkiem na świecie (oczywiście dla mnie ;-) ) ale za to szczekanie kiedyś go uduszę [emoji23] Słodka, mój tez tam uwielbia leżeć.Aj bo co będziesz dwa razy bieg zmieniała ;-) Śliczny usmiech :-D Ucieka ci? Moja mama ma sznaucera i tylko patrzy jak uciec Wiesz, ja tydzień temu tez się martwiłam, ze mi wszystkie objawy odeszły. Teraz cycki raz bola raz w ogóle. Dzisiaj idę na wizyte i sie okaże. Trzymam kciuki za ciebie, ale myślę ze wszystko jest ok. Widzę że coraz więcej mam nie ma objawów. Zobacz załącznik 1164867



A i koty tez lubie, ale najlepiej z daleka ;-) mam straszna alergię
Moja Lunka bardzo sie Nas pilnuje bo to sunia.Ona w ogole jest strasznie zafiksowana na Nas
 
Chciałabym się dowiedzieć więcej bo mam dość duże wartości walenie ponad trzy tsh jestem w szóstym tygodniu lekarz nawet nie zlecił mi badania TSH ani nic ,kolejna wizyta dopiero 9 września, jakie znaczenie ma tsh wobec ciąży? Jest duże ryzyko poronienia? Pytam bo właśnie nie wiem szukałam w sieci ale też nie mogę znaleźć informacji
Mi tez by nie zlecił gdyby nie to że wcześniej sama sobie zleciłam :p prywatnie płaciłam 35zl za to badanie i szlam do niego z wynikiem żebym dostać od razu receptę. Na Twoim miejscu zrobiłabym badanie i poszła chociażby do rodzinnego czy na wcześniejszą wizytę do giną bo jednak TSH jest ważne od początku ciazy juz. Szkoda że niektórzy lekarze tak olewają temat a przecież my kobietki które jesteśmy pierwszy raz w ciazy nie od razu musimy wszystko wiedzieć.
 
Cześć dziewczyny 🌈
Pozwolę sobie dołączyć do Was 😊
Moja pierwsza beta w poniedziałek 25 i dziś 105 także przyrost piękny jak na początek.

Jestem jakoś 2 lub 3 dni po terminie @,więc to dopiero początek 😊 ostatnia @ 13 lipca.

Martwi mnie niski progesteron, bo w poniedziałek wyszedł 12 a dziś 16, ale lekarz napisał, że w normie. Kazał się stawić w poniedziałek do niego więc nie mam pojęcia czy coś zobaczę 😜

Nie nadrobię tylu stron więc zaczynam od teraz haha 😜
Jeju jak miło Ciebie tutaj gościć !!!🥰
Tak bardzo się cieszę że się udało !❤
WOW 🥰
Jednak wyjazdy służą;)
I trzymam kciuki dalej za piękne przyrosty ✊😘
 
Mnie właśnie teraz brzuch zaczal bolec....do tego senność okropna. Ech jeszcze 40 godzin i bede u lekarza.
A myslalas moze kiedys o tym ze np mogą byc bole brzucha od jelit? Mnie dzis np boli brzuch jakby wiesz macica ale wiem ze to jelita tam uciskają bo zjadlam frytek i po nich sie gorzej czuje :) czuje ze jest wzdety brzuch i naciska i boli mnie nawet z tyłu macica :) pomysl nad tym czy np dzis jadlas prawidłowo nie za duzo itp bo od jelit nawet i wydaje sie ze jajniki nieraz bola:) nieraz nam sie wydaje ze cos jest nie tak a. To przez dietę przekonałam sie o tym w ciąży z synem gdzie sobie nie żałowałam
 
reklama
Do góry