reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

A to moja kicia :) Właśnie wczoraj wiozłam na sterylizację i cały dzień byłam zestresowana :o Na szczęście dziś już ok, tylko śmiesznie chodzi w kubraczku i strasznie ją wkurza 😜
Zobacz załącznik 1164864
Mój ragdoll pozdrawia Twojego ragdolla :)
O, doczytałam ze jednak nie ragdoll, ale i tak pozdrawiamy :)

Ciężko was nadrobić dziewczyny, tyle produkujecie wiadomości w ciągu dnia :)
Myślałam, ze będę tu z najmłodsza ciąża, ale cześć nowe dziewczyny! :)
Dzisiaj powtórzyłam najpierw test paskowy, wczoraj druga kreska pojawiła się po 3min i była bladziutka tak jak wam pokazywałam, dzisiaj pojawiła się po 9s i już fajna krecha :D
Potem poszłam nie betę i mam 195 :) w piątek idę znowu zobaczyć jak rośnie.
Zrobiłam tez progesteron i on tylko 13,4ng/dl , niby jeszcze w normie, niby w poprzednich ciążach tez miałam taki niski, ale po tej ,,przygodzie’’ z poronieniem to mnie strasznie stresuje taki wynik.
Może któraś z was tez miała taki niski? Bralyscie wtedy progesteron?

@Martxx1 widziałam, ze Ty tez pierwszy wynik miałaś taki niski, drugi wyszedł trochę wyższy, pewnie dlatego lekarz mówił, ze ok?
Na wszelki wypadek tez powtórzę w piątek to badanie
 
reklama
Mój ragdoll pozdrawia Twojego ragdolla :)
O, doczytałam ze jednak nie ragdoll, ale i tak pozdrawiamy :)

Ciężko was nadrobić dziewczyny, tyle produkujecie wiadomości w ciągu dnia :)
Myślałam, ze będę tu z najmłodsza ciąża, ale cześć nowe dziewczyny! :)
Dzisiaj powtórzyłam najpierw test paskowy, wczoraj druga kreska pojawiła się po 3min i była bladziutka tak jak wam pokazywałam, dzisiaj pojawiła się po 9s i już fajna krecha :D
Potem poszłam nie betę i mam 195 :) w piątek idę znowu zobaczyć jak rośnie.
Zrobiłam tez progesteron i on tylko 13,4ng/dl , niby jeszcze w normie, niby w poprzednich ciążach tez miałam taki niski, ale po tej ,,przygodzie’’ z poronieniem to mnie strasznie stresuje taki wynik.
Może któraś z was tez miała taki niski? Bralyscie wtedy progesteron?

@Martxx1 widziałam, ze Ty tez pierwszy wynik miałaś taki niski, drugi wyszedł trochę wyższy, pewnie dlatego lekarz mówił, ze ok?
Na wszelki wypadek tez powtórzę w piątek to badanie
Ja miałam przy becie prawie 200 progesteron 16,8 i od owulacji biorę luteine 100, wcześniej jedną tabletkę, a teraz dwie po zaleceniach lekarza...jak to lekarz powiedział "progesteronu w ciąży nigdy za wiele" i tego się trzymam 😉
 
6 ale nie cm tylko mm :) pomyłka przy czytaniu, bo aż wróciłam do swojej wiadomości żeby się upewnić ze babola nie zrobiłam ;)

Tulcia na pewno 0,5 mm?
No aż zdjęcie z usg wyciągnęłam: Zobacz załącznik 1165336
0,5 cm, u mnie tez wkradł się babol 😁, 6. tydzień ciąży –

W tym okresie dziecko wymiarami przypomina ziarenko soczewicy – mierzy ok. 5 mm. Mimo tak niewielkich rozmiarów rozwija się już bijące serce o wielkości ziarnka maku.

Pod koniec 7. tygodnia płód zwiększa swoją wielkość nawet ponad dwukrotnie. Dorasta nawet do 12 mm.

6 cm może mieć w 12 tyg 😘
 
Ostatnia edycja:
Udało się???? 😊😁🤗🤗🤗🤗😍
Taaak ❤❤❤🙏
Mój ragdoll pozdrawia Twojego ragdolla :)
O, doczytałam ze jednak nie ragdoll, ale i tak pozdrawiamy :)

Ciężko was nadrobić dziewczyny, tyle produkujecie wiadomości w ciągu dnia :)
Myślałam, ze będę tu z najmłodsza ciąża, ale cześć nowe dziewczyny! :)
Dzisiaj powtórzyłam najpierw test paskowy, wczoraj druga kreska pojawiła się po 3min i była bladziutka tak jak wam pokazywałam, dzisiaj pojawiła się po 9s i już fajna krecha :D
Potem poszłam nie betę i mam 195 :) w piątek idę znowu zobaczyć jak rośnie.
Zrobiłam tez progesteron i on tylko 13,4ng/dl , niby jeszcze w normie, niby w poprzednich ciążach tez miałam taki niski, ale po tej ,,przygodzie’’ z poronieniem to mnie strasznie stresuje taki wynik.
Może któraś z was tez miała taki niski? Bralyscie wtedy progesteron?

@Martxx1 widziałam, ze Ty tez pierwszy wynik miałaś taki niski, drugi wyszedł trochę wyższy, pewnie dlatego lekarz mówił, ze ok?
Na wszelki wypadek tez powtórzę w piątek to badanie
Ja też powtórzę w piątek, tak mój wynik był bardzo niski, ale jestem dobrej mysli ❤️
 
Któraś z Was pisała że dopiero zaczęła pracę i nie wie co zrobić. Nie pamiętam kto .Ja mam podobnie..straciłam pracę w czerwcu..ugadalam się na nowa .test tydzień przed podpisaniem umowy. Badania zrobione...bylam w kropce .Ale ostatecznie jestem od kilku dni w nowej pracy i nic nie mówię nikomu .Nie wiem co będzie z ciążą- mam dużo problemów ze zdrowiem bo pewnie jestem tu najstarsza [emoji1787][emoji1787][emoji1787]i stwierdziłam że nie zrezygnuje z tej pracy..bo w razie w ..zostałabym bez tego miejsca( bo ktos szybciutko by przyszedł)I bez szansy dzieciątko.
Też bym tak zrobila, jestem pozytywnie nadtawiona na ciążę ale roznie moze byc. Nic nie mow do 12 tc
 
reklama
Któraś z Was pisała że dopiero zaczęła pracę i nie wie co zrobić. Nie pamiętam kto .Ja mam podobnie..straciłam pracę w czerwcu..ugadalam się na nowa .test tydzień przed podpisaniem umowy. Badania zrobione...bylam w kropce .Ale ostatecznie jestem od kilku dni w nowej pracy i nic nie mówię nikomu .Nie wiem co będzie z ciążą- mam dużo problemów ze zdrowiem bo pewnie jestem tu najstarsza [emoji1787][emoji1787][emoji1787]i stwierdziłam że nie zrezygnuje z tej pracy..bo w razie w ..zostałabym bez tego miejsca( bo ktos szybciutko by przyszedł)I bez szansy dzieciątko.
A ile masz lat? Jesli mozna spytać?Ja tez nie jedtem najmłodsza. 36 rok leci
 
Do góry