reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Hejka wieczorowo:)Dzis w sklepie dopadly mnie mdlosci,nawet w domu nie moglam zakupow wypakowywac bo co myslalam ze wyjmuje z siatki to mi bylo nie fajnie.no ale fasolka sie odezwala wiec dobre i mdlosci.Dostalam tez mejla z pracy i w poniedzialek mam wrocic,bosz po 5 miesiacach,akurat jak zawsze chcialm wrocic to teraz mi to nie na reke bo ciaza bo syn ma wakacje.panika na szybkiego trzeba jakas opieke kolowac.ale tez i ciesze sie ze mnie nie wywalili hah,przynajmniej narazie;)
Javmam urlop do niedzieli. W poniedzialek wracsm do roboty a mdlosci paskudne. Nie wiem jak to zniese 🥴
 
Chyba cierpię na bezsenność. Obudziłam się 5.30, wstałam o 6, poszłam do sklepu po bułki, zrobiłam mężowi śniadanie, pozmywałam naczynia, starłam ziemniaki i upiekłam placki ziemniaczane.. Z dzisiejszych planów zostało mi tylko wstawienie prania. Teraz bym poszła spać, ale syn wstał. Licze że uda mi się drzemnąć jak pójdzie spać w południe :) miłego dnia
 
Chyba cierpię na bezsenność. Obudziłam się 5.30, wstałam o 6, poszłam do sklepu po bułki, zrobiłam mężowi śniadanie, pozmywałam naczynia, starłam ziemniaki i upiekłam placki ziemniaczane.. Z dzisiejszych planów zostało mi tylko wstawienie prania. Teraz bym poszła spać, ale syn wstał. Licze że uda mi się drzemnąć jak pójdzie spać w południe :) miłego dnia
No to widzę że szalejesz od rana 😁😁 ja to wstałam przed siódmą bo poszłam dość wcześnie spać jak na mnie ,ale jakoś ostatnio w tym 6tygodniu gdy się wstawało po 6 to już wieczorem nie dałam rady długo siedzieć 🙈 dziś u nas wreszcie ładna pogoda bo ostatnie dwa dni praktycznie lało więc pewnie będzie aktywny dzień 🤩
 
Hej. Znów obudziłam się w miare wyspana, ale co z tego jak wstałam i już nie mam siły. Jeszcze dwa dni i weekend, mam zamiar spac długo :)


Kobzik oj znów pomyłka, nie wiem jak ja czytam ;)


trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty &&
 
Dziewczyny. Zastanawiam sie nad jedną rzeczą. Czy jak lekarz/bedę chodzic prywatnie/Zleci mi badania prenatalne, to czy mogę je zrobic na NFZ?
 
Dziewczyny. Zastanawiam sie nad jedną rzeczą. Czy jak lekarz/bedę chodzic prywatnie/Zleci mi badania prenatalne, to czy mogę je zrobic na NFZ?
Mi ostatnio Pani w diagnostyce na pobraniu krwi powiedziała że chodząc do lekarza prywatnie refundowane przez niego mogą być tylko leki na receptę a za wszytskie inne badania na skierowaniu się płaci...
 
reklama
Chyba cierpię na bezsenność. Obudziłam się 5.30, wstałam o 6, poszłam do sklepu po bułki, zrobiłam mężowi śniadanie, pozmywałam naczynia, starłam ziemniaki i upiekłam placki ziemniaczane.. Z dzisiejszych planów zostało mi tylko wstawienie prania. Teraz bym poszła spać, ale syn wstał. Licze że uda mi się drzemnąć jak pójdzie spać w południe :) miłego dnia
Hehe ja wstalam o 4 45 zrobilam sobie hybrydy u rak i sniadanie chlopakom, wracam z laboratorium i zakupów 🤭 ale przedemna wiele na dzis planow, pójdę trochę pomoc tesciowej zerwac maliny
 
Do góry