reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
To ja w dzien okresu mialam bete 80,cykle 31-33.mysle ze sie owu przesunela bo nie bylo skoku pare dni a pozniej nie mierzylam.Mi wychodzilo na wartosciach z labu 4 tydzien.
Troche mnie martwi ze niska beta wy tu takie wysokie macie
Ja w dzień @ miałam 25 i też się martwiłam, ale już mi przeszło 😊
 
Ja tez nigdy z tarczyca nie miałam problemów. W tamtym roku straciłam ciąże przy tsh 3.88 lekarz to olał. Teraz zrobiłam zaraz po teście pozytywnym- Mam 2.457.na styk ale idę jutro na 1 wizytę, zobaczę co mi powie (oczywiście inny lekarz)jutro będzie 7+0[emoji173]ciekawa jestem czy będzie coś widac
Chciałabym się dowiedzieć więcej bo mam dość duże wartości walenie ponad trzy tsh jestem w szóstym tygodniu lekarz nawet nie zlecił mi badania TSH ani nic ,kolejna wizyta dopiero 9 września, jakie znaczenie ma tsh wobec ciąży? Jest duże ryzyko poronienia? Pytam bo właśnie nie wiem szukałam w sieci ale też nie mogę znaleźć informacji
 
reklama
Do góry