reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Chciałabym się dowiedzieć więcej bo mam dość duże wartości walenie ponad trzy tsh jestem w szóstym tygodniu lekarz nawet nie zlecił mi badania TSH ani nic ,kolejna wizyta dopiero 9 września, jakie znaczenie ma tsh wobec ciąży? Jest duże ryzyko poronienia? Pytam bo właśnie nie wiem szukałam w sieci ale też nie mogę znaleźć informacji
Ja prawdopodobnie poprzednio poronilam przez tarczyce ale mialam tsh na poziomie9 .zrob sobie to badanie jakies grosze kosztuje ,a leki w razie czego nawet rodzinny moze ci wypisać na początek .
 
Hej Dziewczyny [emoji854]
Już oficjalnie mamy Kropke/a[emoji3059]
Termin przewidywany na 13.04 [emoji85]
Teraz mamy 6+1 i było słychać serduszko, całe 117/min [emoji173]
Jeszcze jestem w lekkim szoku, bo to pierwsza ciąża i wszystko jest nowością, ale strasznie się cieszę [emoji847]
 
U mnie też bez objawów . Jeszcze wczoraj że zmęczenia poleciała mi krew...
To mam stresa podwójnego 😔
Może czasem zakręci mi się w głowie ale to chyba z głodu
Ja za to mdlosci i potworna sennosc....masakra zasypiam na stojąco, no i raz na jakis czas klocie jajnikow.Na razie bez rewelacji
 
reklama
Hej Dziewczyny [emoji854]
Już oficjalnie mamy Kropke/a[emoji3059]
Termin przewidywany na 13.04 [emoji85]
Teraz mamy 6+1 i było słychać serduszko, całe 117/min [emoji173]
Jeszcze jestem w lekkim szoku, bo to pierwsza ciąża i wszystko jest nowością, ale strasznie się cieszę [emoji847]
Super gratki.W tym samym dniu tc co ty ja bede u gina☺
 
Do góry