reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ok ale czy usg genetyczne które robi się między 11 a 13 tc i można na NFZ a badania prenatalne to jest to samo?
„ Pierwsze badanie prenatalne wykonuje się między 11-14 tygodniem ciąży. Jest to USG płodu i badania z krwi polegające na oznaczeniu białka ciążowego (papp-a) i wolnego bHCG (wolna gonadotropina kosmówkowa).”
 
Witam się dziewczyny, byłam dziś zrobić bete bo oczywiście nadal nie dowierzam i no.... beta 1768 więc chyba sporo;)
Według om to byłby 4+3 ,czy ta beta nie jest za wysoka jak na sam początek? [emoji848]
U mnie 4+0 2688 wiec myślę ze oki :) kazda beta jest spoko jesli mieści sie w normie laboratorium :) jutro będzie 4+2 i az ciekawe jaka będzie 😀
 
No to dobry wynik teraz będzie tylko rosla :) ja jutro sprawdzam bete po 48h wczoraj w 4t+0 wyniosla 2688, ale Twoja beta jest jak najbardziej ok moja cos strzeliła 😀 jestesmy na podobnym etapie
Gratulacje
To ja w dzien okresu mialam bete 80,cykle 31-33.mysle ze sie owu przesunela bo nie bylo skoku pare dni a pozniej nie mierzylam.Mi wychodzilo na wartosciach z labu 4 tydzien.
Troche mnie martwi ze niska beta wy tu takie wysokie macie
 
To ja w dzien okresu mialam bete 80,cykle 31-33.mysle ze sie owu przesunela bo nie bylo skoku pare dni a pozniej nie mierzylam.Mi wychodzilo na wartosciach z labu 4 tydzien.
Troche mnie martwi ze niska beta wy tu takie wysokie macie
Absolutnie nie martw sie, niektore kobiety maja i mniejsze ważne zeby przyrastala a jakie laboratorium
 
Absolutnie nie martw sie, niektore kobiety maja i mniejsze ważne zeby przyrastala a jakie laboratorium
Robilam na szybkiegonprzed wylotem Invicta czy jakos tak,juz drugiej nie zdazylam zrobic.babka w labie powiedziala ze to i tak nie ma sensu bo moze rosnac dlugo i ladnie a pozniej spadac.ja i tak nie mialam kiedy zrobic drugiej niestety,zrobilam tylko test i byl ciemniejszy ale czy dobrze rosnie to nie wiem
 
Ja podejrzewam że owulacja była u mnie około 9 dc więc bardzo szybko, stąd może być większa wartość. Gdyby owulacja u mnie była później to na ciążę nie byłoby szans nawet:p dlatego nie denerwuj sie
To ja w dzien okresu mialam bete 80,cykle 31-33.mysle ze sie owu przesunela bo nie bylo skoku pare dni a pozniej nie mierzylam.Mi wychodzilo na wartosciach z labu 4 tydzien.
Troche mnie martwi ze niska beta wy tu takie wysokie macie
 
reklama
Robilam na szybkiegonprzed wylotem Invicta czy jakos tak,juz drugiej nie zdazylam zrobic.babka w labie powiedziala ze to i tak nie ma sensu bo moze rosnac dlugo i ladnie a pozniej spadac.ja i tak nie mialam kiedy zrobic drugiej niestety,zrobilam tylko test i byl ciemniejszy ale czy dobrze rosnie to nie wiem
Hm ze jak spada spadać to raczej nie będzie tylko rosnac moze wolniej:) to chyba jesli 4 tydzień to w sam raz :)
 
Do góry