reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja pamiętam jak naczytałam się w 2 ciąży, żeby wypić olejek rycynowy 🙈 tylko spowodował, że mały był nie spokojny i w szpitalu zostawili mnie na weekend ( już był 40 tydz ) i po zrobili cc 🙈 bo nic nie ruszyło 😞
 
reklama
Hej dziewczyny, mam olejek z wiesiołka ale nie w kapsułkach, używamy go do masażu krocza, ale też niedługo chciałabym go aplikować na noc strzykawką, myślicie ze to dobry pomysł?
 
Hej dziewczyny, mam olejek z wiesiołka ale nie w kapsułkach, używamy go do masażu krocza, ale też niedługo chciałabym go aplikować na noc strzykawką, myślicie ze to dobry pomysł?
 
Cześć mamuśki,
U mnie z nowości czop mi zszedł. Nie wiem czy cały, bo nie wiem ile tak naprawdę go ma być 🤷‍♀️ ale był taką większą galaretowatą kulką. Także poród już niedługo 😳

Oczywiście od odejścia czopu może minąć i tydzień i ponad, ale brzuch się opuścił bardziej (już te 4 palce wchodzą między biustem a brzuchem)
Skurczy brak, młody rusza się troszkę mniej intensywniej.
 
Cześć mamuśki,
U mnie z nowości czop mi zszedł. Nie wiem czy cały, bo nie wiem ile tak naprawdę go ma być 🤷‍♀️ ale był taką większą galaretowatą kulką. Także poród już niedługo 😳

Oczywiście od odejścia czopu może minąć i tydzień i ponad, ale brzuch się opuścił bardziej (już te 4 palce wchodzą między biustem a brzuchem)
Skurczy brak, młody rusza się troszkę mniej intensywniej.
Ooo to już bliżej niż dalej 🙂🤭 z tymi ruchami to tak chyba jest, maluchy mają mniej miejsca. Ja w ogóle to się zastanawiam czy zauważę ten czop 🤔
 
No ja zauważyłam na bieliźnie.
No za tydzień już mogłoby się zacząć dziać :)

kuzynka w czwartek urodziła synka, 4800!!!!! :oops: cesarkę zrobili bo taki duży.
A który masz tydzień? U mnie 36+5, więc idealnie byłoby po Świętach 😉 ale zobaczymy jak sobie gwiazda zażyczy 😆
Wow duży chłopak 🙂 więcej bobasa do tulenia 🥰
 
@inesia u mnie czop, taka galareta odszedł kilka dni temu i nadal czekam... Od ponad tygodnia skurcze przepowiadające, a od kilku dni takie porządne, że szok, średnio co 1,5h.... do tego wczoraj rano śluz z nitkami krwi i cały czas myślę, że to już, ale ciągle nic dalej się nie rozwija... dziś stwierdziłam, że nigdy nie urodzę w takim tempie....
Jeszcze się martwię wagą, bo w 36tyg bylo już 3 kg i nie widzę żebym mogła wypchnąć potem 4kg klocka :o
 
reklama
Cześć mamuśki,
U mnie z nowości czop mi zszedł. Nie wiem czy cały, bo nie wiem ile tak naprawdę go ma być 🤷‍♀️ ale był taką większą galaretowatą kulką. Także poród już niedługo 😳

Oczywiście od odejścia czopu może minąć i tydzień i ponad, ale brzuch się opuścił bardziej (już te 4 palce wchodzą między biustem a brzuchem)
Skurczy brak, młody rusza się troszkę mniej intensywniej.
Mi nigdy nie odszedł, ale czytałam ostatnio, że cały to właśnie taka galeretowata kulka w wielkości nakrętki 🤔


Co u mnie pospałam , ale w nocy się obudziłam z bólu skurcza ( ale nie wiem czy on mi się snił czy faktycznie był skurcz 😂 )
A tak po za tym już nie mogę się doczekać kiedy urodzę zostało 2 tyg i 3 dni a ja dostaje głupawki 😂
 
Do góry