reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja bylam dzisiaj na wizycie poczatek 35 tygodnia mala wazy 1550gram i sie zaczyn martwic bo tyje po niecale 100gram tygodniowo jak tak dalrj pojdzie to urodzi sie moze troche ponad 2kg.
A ogolnie to zgaga strasznie meczy i z jedzeniem tez kiepsko.
A o spaniu to juz nie wspomne bo tez sie budze spac nie moge a pozniej chodze pol dnia nieprzytomna.
 
reklama
Ja tez miałam ćwiczyć oddychanie, masaż pochwy i wgl wszystko no ale nie wyszło, jedynie parę razy oddychanie cwiczylam 🙄🤣 a co do olejku to ja raz łyknęłam i zaraz wszystko zwróciłam także czekam do 38tygodnia (w sobotę) i zaczynam go dopochwowo wsadzać na noc

@pati _666 to w kapsułkach jakoś czy jak to wygląda ? Myślalam, żeby w kapsułkach kupić, ale myślałam, że to się łyka 🤔
 
@pati _666 to w kapsułkach jakoś czy jak to wygląda ? Myślalam, żeby w kapsułkach kupić, ale myślałam, że to się łyka 🤔
Bo się łyka nawet od 36 tygodnia, tylko że według badań łykanie tabletek nie ma wpływu na szyjkę, tu masz fajna stronę, ktoś już ją wrzucał https://doulamarta.pl/2020/08/10/olejek-z-wiesiolka-a-wywolywanie-porodu/, ja też mam w kapsułkach i to najlepsza opcja dopochwowo bo jak kupisz w oleju to zostaje tylko strzykawka? 🤔, a kapsułki się rozpuszcza, tylko pisze żeby brać je na noc żeby minimum trzy godziny nie wstawać
 
Bo się łyka nawet od 36 tygodnia, tylko że według badań łykanie tabletek nie ma wpływu na szyjkę, tu masz fajna stronę, ktoś już ją wrzucał Link do: Olejek z wiesiołka a wywoływanie porodu - Doula Marta, ja też mam w kapsułkach i to najlepsza opcja dopochwowo bo jak kupisz w oleju to zostaje tylko strzykawka? 🤔, a kapsułki się rozpuszcza, tylko pisze żeby brać je na noc żeby minimum trzy godziny nie wstawać
@Patii_666 czyli taka kapsułkę zamiast łykać to jedna na noc zaaplikować do pochwy tak?
 
Gdzieś wyczytałam, żeby przed włożeniem do pochwy ją jeszcze nakłuć delikatnie. Dzisiaj właśnie zakupiłam kapsułki i od 36 tygodnia zacznę łykać po 1 a tydzień później dodatkowo dopochwowo... tylko właśnie pytanie... 1... 2... ? :p
 
Gdzieś wyczytałam, żeby przed włożeniem do pochwy ją jeszcze nakłuć delikatnie. Dzisiaj właśnie zakupiłam kapsułki i od 36 tygodnia zacznę łykać po 1 a tydzień później dodatkowo dopochwowo... tylko właśnie pytanie... 1... 2... ? :p
Chyba minimum żeby było te 1000mg, ja zacznę od 2 bo 38to i tak dobry tydzień a wątpię żeby coś no w jedną noc się z szyjka stalo🤔
 
A czemu w ogóle chcecie stosować ten Wiesiołek? to z polecenia gina?
Żeby nie tyle co przyspieszyć a żeby poród poszedł szybciej, na tej stronie co wysłałam jest opisane jak według badań olejek rozmiękcza szyjkę i o ile szybciej sprawniej poród idzie, napewno nie ma nic do stracenia 😜skutków ubocznych brak
 
reklama
Ja stosowalam wiesiolka przy poprzedniej corce dopochwowo od 38tyg efekt 3 dni pozniej mala byla juz na swiecie byly delikatne skurcze i uwazam ze w moim przypadku bardzo pomoglo. Ponoc herbata z lisci malin tez pomaga pic nie zaszkodzi tylko trzeba kupic taka z prawdziwego zdazenia.
 
Do góry