reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Tak... Wróciłam niedawno i jestem załamana 😔😔 Pierwszy raz poszłam na NFZ do gina. Całą poprzednią ciążę chodziłam prywatnie i nigdy nie spotkałam się z czymś takim.
NIEBO A ZIEMIA!
Lekarz mnie nawet nie dotknął. Wypisał tylko badania z krwi i jutro mam przyjść na czczo, a na USG muszę się dopiero umówić, jechać w zupełnie inne miejsce i dopiero wrócić do niego z wynikami 😢 Nie wiem ile jeszcze potrwa zanim się dowiem czy wszystko okej bo w pracowni USG nikt nie odbiera telefonu. Kupiłam jeszcze po drodze test żeby sprawdzić czy chociaż kreska będzie grubsza i na całe szczęście jest piękna. Chociaż tyle 😥
Kochana nie denerwuj się. Wiadomo, że NFZ A wizyty prywatne to niebo a ziemia.
Kreski przepiękne i nie ma póki co się nakrecac.
W mojej przychodni też nie ma USG jak się okazało i muszę się umawiać gdzie indziej...
Jeśli chodzi o badania, to mam zrobić dopiero za 2 tygodnie i USG tak samo. Wizyta miała być na początku września, ale brak terminów i dopiero na 7 września jestem zarejestrowana.
Jakoś wewnętrznie czuje spokój, może i dobrze, bo w poprzednich straconych ciazach się stresowalam, sprawdzałam bete itp.
Nosz musi być w końcu dobrze...trzymaj się I staraj się myśleć pozytywnie 😘😘😘😘
 
reklama
No
E to ja dziś sobie zrobię jogę dla ciężarnych :)

A co z seksem? Powiem szczerze,że byłam mocno zdziwiona,kiedy lekarz mi powiedział,że KATEGORYCZNIE NIE do 12 tc, nawet nie zbadał mnie, ani nie zrobił wywiadu. Ja potem zaczęłam czytać,że przeciwwskazania to np. plamienia, obniżona szyjka, poprzednie poronienia itp.
Zastanawiam się, na jakiej podstawie stwierdził,że u mnie KATEGORYCZNIE nie wolno?🧐
Właśnie nam też powiedział że nadal nie dla seksu conajmniej przez kolejny miesiąc do kolejnej wizyty kurcze, dziwne to wszystko
 
Czesc dziewczyny.
Jestem tu nowa. Założyłam sobie konto bo bardzo się stresuje. Okazało się że jestem w ciąży 😊
W sobotę, poniedziałek i środę zrobiłam testy ciążowe (wszystkie trzy pozytywne.) . Ostatnia miesiączka : 10.07.2020.
Dziś odebrałam wyniki:
Beta: 3070
Wszystkie inne badania dla kobiet w ciąży wyszły okej.
Kwas foliowy podwyższony :norma do 27 ,natomiast mój wynik 40.
Byłam we wtorek na wizycie u ginekologa. Na USG lekarz stwierdzil ze na nie widać za bardzo nic tylko możliwe że jest pęcherzyk 2mm. Bardzo się boje
 
Bole podbrzusza,moj lekarz twierdzi ze bole które sa każdego dnia nie są normalne w ciazy i ostudził mój entuzjazm mówiąc ze wszystko moze sie zdarzyc do 12tygodnia . Dlatego leze od 3tygodni nie wychodze praktycznie z domu a bole przychodza i odchodzą nawet kiedy leze caly dzien. Nie wiem czy cokolwiek z tego będzie wizyty mam co 2tyg. Poprzednio tez mialam bole podbrzusza wcale nie jakies skurczowe bylam pewna ze to nic nie znaczy a ciaza obumarla w 9t..🤷‍♀️
Dostałaś jakieś leki ?
 
Spokojnie.. Może ma zły sprzęt...
W prawidłowej ciąży pęcherzyk Będzie widoczny w badaniu USG od 4. tygodnia ciąży, przy stężeniu beta hCG 750–1500 mIU/ml
 
Bole podbrzusza,moj lekarz twierdzi ze bole które sa każdego dnia nie są normalne w ciazy i ostudził mój entuzjazm mówiąc ze wszystko moze sie zdarzyc do 12tygodnia . Dlatego leze od 3tygodni nie wychodze praktycznie z domu a bole przychodza i odchodzą nawet kiedy leze caly dzien. Nie wiem czy cokolwiek z tego będzie wizyty mam co 2tyg. Poprzednio tez mialam bole podbrzusza wcale nie jakies skurczowe bylam pewna ze to nic nie znaczy a ciaza obumarla w 9t..🤷‍♀️
Ja to jestem teraz zdezorientowana, bo mnie też pobolewa podbrzusze, nie jest to jakiś silny ból, bardziej takie ćmienie jak przed okresem, ale lżejsze tylko, że mam je codziennie, na wizycie mówiłam lekarzowi, że pobolewa mnie podbrzusze, a on stwierdził, że to normalne, tymbardziej, że jestem po cc i mogę wszystko odczuwać mocniej niż gdybym tego cięcia nie miała, a Ty teraz piszesz, że to zły znak, że pobolewa podbrzusze...i nie wiem już co myśleć...tylko w sumie u mnie żadne objawy nie mijają, a wręcz przeciwnie, nasilają się...ale mimo wszystko zaczęłam się trochę martwić i nie wiem, czy nie przełożyć wizyty na 14.08 teraz...
 
Ja to jestem teraz zdezorientowana, bo mnie też pobolewa podbrzusze, nie jest to jakiś silny ból, bardziej takie ćmienie jak przed okresem, ale lżejsze tylko, że mam je codziennie, na wizycie mówiłam lekarzowi, że pobolewa mnie podbrzusze, a on stwierdził, że to normalne, tymbardziej, że jestem po cc i mogę wszystko odczuwać mocniej niż gdybym tego cięcia nie miała, a Ty teraz piszesz, że to zły znak, że pobolewa podbrzusze...i nie wiem już co myśleć...tylko w sumie u mnie żadne objawy nie mijają, a wręcz przeciwnie, nasilają się...ale mimo wszystko zaczęłam się trochę martwić i nie wiem, czy nie przełożyć wizyty na 14.08 teraz...
No właśnie u mnie powiedziała że bole dlatego że macica twarda a to nie jest dobry znak 🤷 ale ani L4 ani nic. Idę w pon. Do innego
 
Ja to jestem teraz zdezorientowana, bo mnie też pobolewa podbrzusze, nie jest to jakiś silny ból, bardziej takie ćmienie jak przed okresem, ale lżejsze tylko, że mam je codziennie, na wizycie mówiłam lekarzowi, że pobolewa mnie podbrzusze, a on stwierdził, że to normalne, tymbardziej, że jestem po cc i mogę wszystko odczuwać mocniej niż gdybym tego cięcia nie miała, a Ty teraz piszesz, że to zły znak, że pobolewa podbrzusze...i nie wiem już co myśleć...tylko w sumie u mnie żadne objawy nie mijają, a wręcz przeciwnie, nasilają się...ale mimo wszystko zaczęłam się trochę martwić i nie wiem, czy nie przełożyć wizyty na 14.08 teraz...
Mysle ze wszytsko ok u ciebie,na twoim miejscu bym sie nie martwila,masz objawy widzialas serce,ladna beta
 
reklama
Mysle ze wszytsko ok u ciebie,na twoim miejscu bym sie nie martwila,masz objawy widzialas serce,ladna beta
Też tak cały czas myślałam, a teraz przeczytałam ten wpis i zaczęłam się trochę niepokoić...ale z drugiej strony ktoś tu pisał, że cieszyć się jak pobolewa, bo to znaczy, że pracuje, więc chyba zostanę przy wizycie 22.08
Mi to w tym brzuchu dosłownie coś tak pulsuje i bulgocze :p
 
Do góry