reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Idź koniecznie, podobno trzeba iść na NFZ, więc przy obecnych kolejkach możesz próbować się już zapisywać... Ja najpierw muszę ogarnąć rodzinnego (niedawno się przeprowadziłam z powrotem do rodzinnego miasta), a potem już od niego będę prosiła skierowanie do ortopedy. Wiem, że cesarka nie jest idealną opcją, ale kręgosłup ma nam jeszcze przecież służyć ponad pół życia :)
A masz pewność, że uda Ci sie mieć cesarke przez kręgosłup? Jakie masz dolegliwości?
 
reklama
Olka, myślałam, że bóle podbrzusza są normalne na początku ciąży? Czy dzieje się coś jeszcze?
Czytam te Wasze historie i aż łza się w oku kręci, że tyle ciąż kończy się poronieniem. A do tego ci lekarze...
Bole podbrzusza,moj lekarz twierdzi ze bole które sa każdego dnia nie są normalne w ciazy i ostudził mój entuzjazm mówiąc ze wszystko moze sie zdarzyc do 12tygodnia . Dlatego leze od 3tygodni nie wychodze praktycznie z domu a bole przychodza i odchodzą nawet kiedy leze caly dzien. Nie wiem czy cokolwiek z tego będzie wizyty mam co 2tyg. Poprzednio tez mialam bole podbrzusza wcale nie jakies skurczowe bylam pewna ze to nic nie znaczy a ciaza obumarla w 9t..🤷‍♀️
 
Bole podbrzusza,moj lekarz twierdzi ze bole które sa każdego dnia nie są normalne w ciazy i ostudził mój entuzjazm mówiąc ze wszystko moze sie zdarzyc do 12tygodnia . Dlatego leze od 3tygodni nie wychodze praktycznie z domu a bole przychodza i odchodzą nawet kiedy leze caly dzien. Nie wiem czy cokolwiek z tego będzie wizyty mam co 2tyg. Poprzednio tez mialam bole podbrzusza wcale nie jakies skurczowe bylam pewna ze to nic nie znaczy a ciaza obumarla w 9t..🤷‍♀️
Ja też miałam takie bóle w poprzedniej ciąży ciąża obumarła w 8tyg.. Teraz też leżę od 4tyg mój gin odrazu dał zwolnienie... Ale jestem dobrej myśli...teraz się uda 😊
 
Ja też miałam takie bóle w poprzedniej ciąży ciąża obumarła w 8tyg.. Teraz też leżę od 4tyg mój gin odrazu dał zwolnienie... Ale jestem dobrej myśli...teraz się uda 😊
Mi w ogole ostatnio ustaly tez wszystkie dolegliwosci i mam przeczucie ze znowu bedzie ten sam dramat. Jakos od początku jestem nastawiona ze sie nie uda, ale co bedzie to
bedzie 🤷‍♀️
 
Bole podbrzusza,moj lekarz twierdzi ze bole które sa każdego dnia nie są normalne w ciazy i ostudził mój entuzjazm mówiąc ze wszystko moze sie zdarzyc do 12tygodnia . Dlatego leze od 3tygodni nie wychodze praktycznie z domu a bole przychodza i odchodzą nawet kiedy leze caly dzien. Nie wiem czy cokolwiek z tego będzie wizyty mam co 2tyg. Poprzednio tez mialam bole podbrzusza wcale nie jakies skurczowe bylam pewna ze to nic nie znaczy a ciaza obumarla w 9t..🤷‍♀️
Hmm mnie brzuch bolal w poronionej tez,ale nie non stop ale wiecej duzo niz teraz,nie wiem za bardzo jaki to np ma wplyw na rozwoj zarodka?gakie bole to mi sie kojarza bardziej z rozciaganiem macicy a nie z tym ze serduszko przestaje bic,ale moze sie myle.
Bylam z szwagierka na wycieczce samochodem i teraz mi nie dobrze,nie wiem czy to choroba lokomocyjna +ciasto marchewkowe czy tez objaw ciazy;)
 
Hmm mnie brzuch bolal w poronionej tez,ale nie non stop ale wiecej duzo niz teraz,nie wiem za bardzo jaki to np ma wplyw na rozwoj zarodka?gakie bole to mi sie kojarza bardziej z rozciaganiem macicy a nie z tym ze serduszko przestaje bic,ale moze sie myle.
Bylam z szwagierka na wycieczce samochodem i teraz mi nie dobrze,nie wiem czy to choroba lokomocyjna +ciasto marchewkowe czy tez objaw ciazy;)
Mnie wtedy i teraz brzuch boli każdego dnia . Jestem w 7tygodniu eh
 
reklama
Do góry