reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dostałaś jakieś leki ?
Lezalam 2razy na oddziale i dostalam juz 3skierowanie ,lekami jestem obstawiona od kad test mi wyszedl pozytywny . Jak ma byc dobrze to bedzie, nikt nic na to nie poradzi. Nie mam skurczy poprostu pobolewa raz mniej raz bardziej dodam ze również jestem po cc 6lat temu. Ale to ze u mnie tak jest nie znaczy ze u każdej kobiety tak jest.
 
Przecież 2.500 to dobry wynik ja w poprzedniej miałam 3.475.wiec teraz dostałam odrazu leki
No nie do końca, bo tsh bardzo skacze w ciąży i lekarze mówią, że powinno w ciąży być na poziomie max 2...ja przed zajściem miałam 0,79, a jak tylko zaszłam to mi skoczyło zaraz do 3,23...jestem na Eurthyroxie i zaraz miałam dawke z 25 zwiększona na 50 i teraz 18.08 mam kolejne pobranie krwi i zobaczymy jakie jest to tsh, bo w ciąży to co miesiąc trzeba sprawdzać poziom jeśli miało się niedoczynność
 
No nie do końca, bo tsh bardzo skacze w ciąży i lekarze mówią, że powinno w ciąży być na poziomie max 2...ja przed zajściem miałam 0,79, a jak tylko zaszłam to mi skoczyło zaraz do 3,23...jestem na Eurthyroxie i zaraz miałam dawke z 25 zwiększona na 50 i teraz 18.08 mam kolejne pobranie krwi i zobaczymy jakie jest to tsh, bo w ciąży to co miesiąc trzeba sprawdzać poziom jeśli miało się niedoczynność
Ja tez mam narazie euthyrox 25.. Ale wizyta dopiero we wtorek...
Ja całe życie leczyłam się na tarczycę.. I przy dwóch ciążach wyniki były b. Dobre.. Dopiero to poronieniu wyszło wysokie tsh i dlatego dostałam leki.... Więc też nie wiem czemu tak wysokie mam...
 
Dziewczyny a tak z innej beczki,co robicie na obiad w takie upalne dni? Ja już mam dosyć w każdej postaci tortilli, gyros był wczoraj, chce jak najmniej gotowac(kuchenka) bo odrazu temperatura w górę mi skacze. Jakieś pomysły?
Może zainwestuj w thermomixa, on nie oddaje tyle ciepła co kuchenka ;-) a tak serio to nie bardzo pomogę, nie wiem co to upały [emoji1787] u mnie leje od dwóch tygodni, wczoraj na pol dnia słońce wyszło i koniec dobrego

Dziewczyny,które sa aktywne fizyczne- nadal ćwiczycie? Bo nie zdążyłam lekarza spytać :/
Ja praktykuję jogę i od tygodnia czy 1,5 nie robiłam nic, ale się źle z tym czuję...zawsze byłam aktywna
Jeśli praktykowalas, to rob to dalej. W ciąży nie trzeba rzucać wszystkiego co się robiło wczesniej. Wszystko z głową :-)

Dobra, mówiłam, ze mam pozytywne nastawienie..
Edit.
Jednak zaczełam się bać.
Co się dzieje?


Mi nikt nie odpisał na maila, dzwoniłam to babka powiedziała, że tymi usg zajmuje się położna, a ona pracuje do 16 i odpisze pozniej. Jest 18 i cisza.

Byłam dzisiaj pierwszy dzień w pracy po urlopie. Widziałam dziewczynki, które w tym roku szkolnym przeszły do starszej grupy. Wszystkie się na mnie rzuciły żeby się przytulic. To było bardzo bardzo miłe [emoji3059] dodało skrzydeł. Myślałam, że te 2-letnie maluchy po 1,5 miesiąca wolnego juz zapomniały, nie będą chciały się do mnie odzywać itd ale się zdziwiłam :-)
 
reklama
Do góry