reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

My już po wszystkim w domku , kamień z serca , że już mamy to za sobą. Umówili od razu na echo serca na 12.11 i na połówkowe na 28.11 [emoji3590]

Dziękuję jeszcze raz kochane za wszystkie ciepłe słowa i kciuki [emoji3590][emoji3590] wasze wsparcie było nieocenione [emoji3590] cieszę się że mamy taki zgrany team [emoji7][emoji7]


Aaaa i wczoraj wieczorem poczułam pierwszy raz ruchy dzidzi [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
reklama
My już po wszystkim w domku , kamień z serca , że już mamy to za sobą. Umówili od razu na echo serca na 12.11 i na połówkowe na 28.11 [emoji3590]

Dziękuję jeszcze raz kochane za wszystkie ciepłe słowa i kciuki [emoji3590][emoji3590] wasze wsparcie było nieocenione [emoji3590] cieszę się że mamy taki zgrany team [emoji7][emoji7]


Aaaa i wczoraj wieczorem poczułam pierwszy raz ruchy dzidzi [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Jak długo kochana czeka się na wynik? 😊
Trzymam kciuki ❤️
 
@Jagoda88 współczuję :(

Oj widzę, że to ciężki tydzień u nas. Ale kiedyś wyjdzie słońce!!

Ja za to dziś odkryłam, że nie mogę wciągnąć brzucha 😂 Do tej pory myślałam, że mam tylko moje sadełko i jak leżę na plecach to też czuję tylko miękki tłuszczyk, a tam chyba jednak coś rośnie 😂 Do pracy chodzę póki co w moich jeansach zwyczajnych, ale odpinam sobie guzik jak siedzę ;) W poprzedniej ciąży kupiłam dwie pary spodni ciążowych za 500 zł 😭 Tak bardzo chciałam spodnie z H&M bo w pasie i nogawki super, tylko, że wszystkie spodnie kończyły mi się przed kostką, a ja takich nie lubię, tym bardziej nie w zimie. Z C&A spodnie były za szerokie w nogawkach i tyle było z moich zakupów, że musiałam iść do normalnego sklepu ciążowego i kupić spodnie najdroższe w moim życiu. Za to w C&A dorwałam kurtkę zimową ciążową za ok 150 zł, więc teraz w weekend idę tam zapolować na cokolwiek. Swetry i bluzki kupowałam po prostu większe i takie nosiłam :)
 
Hej dziewczyny ja będę pewnie jakiś czas mniej albo wcale nieobecna na forum , dziś zmarła moja teściowa i mąż mnie teraz potrzebuje,nie wiem jak dalej bedzie co tera będzie sama jestem przerazona tym co nas czeka :( dziewczyny jak jest z pogrzebem ?czy kobieta w ciąży może iść? Bo różnie się mówi :(ehh
Wyrazy współczucia 😔
 
My już po wszystkim w domku , kamień z serca , że już mamy to za sobą. Umówili od razu na echo serca na 12.11 i na połówkowe na 28.11 [emoji3590]

Dziękuję jeszcze raz kochane za wszystkie ciepłe słowa i kciuki [emoji3590][emoji3590] wasze wsparcie było nieocenione [emoji3590] cieszę się że mamy taki zgrany team [emoji7][emoji7]


Aaaa i wczoraj wieczorem poczułam pierwszy raz ruchy dzidzi [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Zobaczysz, wszystko będzie dobrze, dzidzia napewno zdrowiutka ❤ 🙂
 
Cześć dziewczyny. Chce się zapytać czy któraś z was też tak ma może, że np bardzo chciała córeczkę a okazało się że synek i ciężko się z tym pogodzić albo odwrotnie? Tylko proszę nie hejtowac
W uk to.sie nazywa gender dissapointed i to jest bardzo normalne i przechodzi z czasem
 
reklama
Do góry