reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

@mama.Antosia wyrazy współczucia! :( Co do pogrzebu to myślę, że to tylko przesądy. Chyba, że chodzi o ewentualne emocje, które mogą wpłynąć na dzieciaczka. Ja bym poszła.
Tak samo niby z dzieckiem do roku czasu nie można chodzić na cmentarz - jak młoda miała pół roku to zmarł mój dziadek i poszliśmy wszyscy razem.
To jakies denne przesądy.....
 
reklama
Dziekuje każdej Was za dobre słowa, jesteście wspaniałe 😘postaram czasem się odzywać, gdyby pojawil się watek zamknięty to pamietajcie o mnie bo wrócę napewno jak tylkp to wszystko troche ochlonie, sami jestesmy w ogromnym szoku bo kobieta okaz zdrowia i tak nagle 😢
Niestety....nigdy nie wiesz kiedy wybije twoja godzina....trzymajcie sie tam...
 
Dzidziu [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Boże trzęsę się jak galareta.... Naszły mnie wątpliwości czy ja dobrze robię [emoji29][emoji29][emoji29]

Mama.antosia Boże bardzo współczuję Tobie i całej rodzinie , trzymajcie się [emoji17][emoji17][emoji8]
Oczywiście, że dobrze robisz ❤️ Podjęłaś tę decyzję po konsultacji ze świetnym specjalistą, badanie zostanie wykonane przez doświadczonego lekarza i przede wszystkim żadne inne badanie nie odpowie na tak wiele pytań.
 
Hej dziewczyny, mnie tak wczoraj głowa bolała ze musiałam wziąść paracetamol, naszczescie pomógł, czuje się do dupy od wczoraj, dziś niby lepiej ale czuję strasznie ciepły oddech i ogólne rozbicie, mam nadzieję że to zwykle przeziębienie,bo myślę że już by mnie rozłożyło co innego.. Pije kawkę i zabieram się za robienie tortu, tylko musimy polecieć do sklepu, 🤣, jak zrobię o ile nie zmienie planu to się pochwalę 🤩miłego dnia i trzymam kciuki za wizytujące i czekam na foocie bobasów u mnie zostały niecałe trzy tyg do polowkowego nie mogę się doczekać 😜
W jakim wieku będzie ciąża u ciebie na połówkowym?
 
Hej dziewczyny 😘
Starałam się Was nadrobic po weekendzie i wczoraj, ale macie takie tempo, że czasem po cały dniu to ciężko 😂 ale to dobrze znaczy że rozmowy się kręcą ☺️ ja wczoraj cały dzień byłam wyłączona bo układałam dietę dla mojego taty, chce wziąść się za siebie i schudnąć, nie ma dużo zbędnych kilogramów ale dumna jestem że dba o siebie ☺️
Powiem Wam, że ostatnio mam jakiegoś doła, siedzę cały czas prawie w domu, mąż w pracy, jak tylko ładna pogoda to lecę na spacer z psem chociaż tyle wyjdę z domu, ale najgorsze że pojawia się wirus w bliskim środowisku i ze względu na maluszka muszę ograniczyć kontakt z rodziną, dla mnie to ciężkie bo jestem bardzo rodzinna i mam bardzo dobry kontakt z rodzicami, a teraz przez najbliższe dni nawet się nie zobaczymy 😞 wczoraj tata mi przywiózł barszcz czerwony bo zrobił (jego barszcz jest genialny) i zostawił mi na wycieraczce przed drzwiami, żeby nie wchodzić i mnie nie narażać. Dobrze że chociaż są te telefony i internet ☺️
No ale z innej beczki ja dziś zaczynam 14 tydzień, za 2 tygodnie mam wizyte u mojego ginekologa, ja chodzę do Luxmedu i też mam oddzielnie wizyte i oddzielnie usg, na szczęście chodzę na abonament to tak mnie to nie rusza finansowo. Wgl miałam dziś dziwny sen że mam już 14 tydzień i chyba za mały brzuch, aż wstałam rano i męża pytałam czy nie jest za mały haha 😂

Kochane trzymam kciuki za wszystkie wizyty i powodzenia oraz miłego dnia dla Was wszystkich 😘
 
Hej dziewczyny 😘
Starałam się Was nadrobic po weekendzie i wczoraj, ale macie takie tempo, że czasem po cały dniu to ciężko 😂 ale to dobrze znaczy że rozmowy się kręcą ☺️ ja wczoraj cały dzień byłam wyłączona bo układałam dietę dla mojego taty, chce wziąść się za siebie i schudnąć, nie ma dużo zbędnych kilogramów ale dumna jestem że dba o siebie ☺️
Powiem Wam, że ostatnio mam jakiegoś doła, siedzę cały czas prawie w domu, mąż w pracy, jak tylko ładna pogoda to lecę na spacer z psem chociaż tyle wyjdę z domu, ale najgorsze że pojawia się wirus w bliskim środowisku i ze względu na maluszka muszę ograniczyć kontakt z rodziną, dla mnie to ciężkie bo jestem bardzo rodzinna i mam bardzo dobry kontakt z rodzicami, a teraz przez najbliższe dni nawet się nie zobaczymy 😞 wczoraj tata mi przywiózł barszcz czerwony bo zrobił (jego barszcz jest genialny) i zostawił mi na wycieraczce przed drzwiami, żeby nie wchodzić i mnie nie narażać. Dobrze że chociaż są te telefony i internet ☺️
No ale z innej beczki ja dziś zaczynam 14 tydzień, za 2 tygodnie mam wizyte u mojego ginekologa, ja chodzę do Luxmedu i też mam oddzielnie wizyte i oddzielnie usg, na szczęście chodzę na abonament to tak mnie to nie rusza finansowo. Wgl miałam dziś dziwny sen że mam już 14 tydzień i chyba za mały brzuch, aż wstałam rano i męża pytałam czy nie jest za mały haha 😂

Kochane trzymam kciuki za wszystkie wizyty i powodzenia oraz miłego dnia dla Was wszystkich 😘
Mojego brzucha tez nie widac. Mysle ze trzeba sie cieszyc bo potem bedziemy jeszcze będziemy miec go dosyc😅
 
reklama
Mama Antosia bardzo współczuję i wiem co czujesz bo my jutro żegnamy teścia..... Ja na pogrzeb idę... Nie wyobrażam sobie nie iść.... Dziewczyny 8i6 lat bierzemy dzisiaj tylko na różaniec do kaplicy. Teściu zmarł w wieku 65 lat po ponad 2 latach walki z rakiem....[emoji24]
Wyrazy współczucia , bardzo mi przykro [emoji17][emoji17][emoji17]
 
Do góry