reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja właśnie leżę po 🤮 Musialam w trzecią ciąże zajść żeby się przekonać co to ciążowe mdłości i wymioty i ja już podziękuje. Dzieci mi żal bo nawet się z nimi nie bawię prawie wcale teraz tylko wszystko do minimum sprowadzone.
 
reklama
Ojj u mnie dzisiaj piękna pogoda była, więc oczywiście pranie wylądowało na dworze :) przywieźli też nam dzisiaj łóżko, ale było za duże żeby zmieścić się na schodach, próbowali przez okno na piętrze 😱😱 ale niestety nie utrzymali, spadło i się rozdarł materiał na rogu i koniec końców pojechało z powrotem do warsztatu i będzie w środę 🙄🙄🙄 także dalej musimy spać na kanapie w salonie 🙄😭
...ale chociaż łóżko śliczne i mega wygodne, więc tyle dobrego 🙈🙈
Jak tam wasze brzuszki? Ja już nie wchodzę w żadne spodnie sprzed ciąży i zostały mi sukienki i ciążówki 🙈🙈🙈😳😂
Super brzusio😃😃😃!
Ja mam podobny, ale wieczorem(!) rano jest mniejszy 🤣🤣!
W ciuchy sie miesze, ale pewnie dlatego ze mam niezliczone ilości ubrań w tym
oversize i chodzę tylko w dresach. Praca dom, to nie widuje nawet spodniczek ołowkowych 🙈🙈🙈!
Ale leginsy i rajty ciążowe musze kupić 😃😃😃👍!
 
Właśnie dziewczyny, może z tym prywatnym jeszcze zaczekajmy, aż trochę popiszemy i zobaczymy, kto tylko przelotem, a kto zostaje ;) da się wtedy wyeliminować "podglądaczy". Na moim poprzednim forum trafiali się stalkerzy, którzy niby coś popisali dwa razy, a potem jeden nękał dziewczynę na prywatnym.
Nie strasz świrusami 😳

Ja chciałam dołączyć do listy kwietniowek po prenatalnych.
 
Ja właśnie leżę po [emoji2961] Musialam w trzecią ciąże zajść żeby się przekonać co to ciążowe mdłości i wymioty i ja już podziękuje. Dzieci mi żal bo nawet się z nimi nie bawię prawie wcale teraz tylko wszystko do minimum sprowadzone.
Ja w tej ciąży mam podobnie. Ogólnie czuje się źle. Wczoraj znowu ból głowy i temperatura 37.6 [emoji17] . Z powodu złego samopoczucia nie nam siły nawet pisać na forum chociaż czytam regularnie.

Dziś na szczęście bez dolegliwości i mialam taki przypływ energii że sama byłam w szoku ile zrobiłam w domu. Wizyta u lekarza dopiero we wtorek i dopiero wtedy będę miała to dokładniejsze USG, ale to będzie u mnie już 14+4 więc nie wiem czy mnie trochę za późno nie umówiła...
 
Dziewczyny mam pytanie do tych które się niedawno przeprowadziły. Nie przeszkadzają wam zapachy nowego domu? W sensie nowych mebli, farb itp.? Ja jak tylko wejdę do nowego domu do którego będziemy się za chwilę przeprowadzać to wymiotuje od razu od zapachów ! Przeraża mnie ta wyprowadzka ze względu na te zapachy [emoji33]
 
U mnie meliska na zmianę z mięta 😂
Ale gorsze są chyba zawroty głowy..

Moja ulubiona herbatka to łączyła, ale ma szyszki chmielu i w sumie nie wiem czy mogę czy nie, więc ograniczyłam ją znacząco
No ja wlasnie od kilku dni mam zawroty i bol głowy. W pracy zrobilo mi sie słabo.Wcale mi sie niestety nie polepsza🤔
 
reklama
Do góry