reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Może warto przypomnieć nowym mama które doszły że mamy listę mamuś kwiecień 2021 można ją znalezc w lupce. Bo coś pisały dziewczyny o tym by grupe zamknięta potem zrobic.
 
Oj przeżywałam to jakieś 9 lat temu jak teściowa uparła się nam w prezencje ślubnym kupić pralkę :crazy: najtańsza, bez żadnego odliczania czasu prania, opóźnienia startu... jak włączałam pranie to nawet nie wiedziałam kiedy się skonczy.
I jeszcze komentarz teścia- no my mamy taka sama, tylko wyświetlacz ma:crazy:

Na szczescie przez 1 rok małżeństwa pokazałam ze mam swoje zdanie, już się nie mieszają :) co najwyżej pomagają i bardzo mnie to cieszy, ze udało nam się dogadać :) A teraz naprawdę mogę na nich liczyć :)

Połączcie każdą waszą historię w jedną i wyjdzie wam moja teściowa. Plus ona mnie nienawidzi, ale obecnie udaje jaka ona świetna i i co mi chodzi. Także każde spotkanie to piekło.
 
A tak wogole to z tatarem historia miała ciąg dalszy. Bo się jeszcze bratowa męża z córką wprosily i dla nich wzięli... I oczywiście komentowanie szeptem do męża że to tatar dla tamtych. To się matki zapytał czy myśli że ja uszu nie mam i nie słyszę? 😂 Oj lata pracy dają efekty, wreszcie zaczął mamusi odpyskiwać. Bite 10 lat pracy 😂
 
Połączcie każdą waszą historię w jedną i wyjdzie wam moja teściowa. Plus ona mnie nienawidzi, ale obecnie udaje jaka ona świetna i i co mi chodzi. Także każde spotkanie to piekło.
O mamo współczuję 😲 . Dzięki Bogu ja nie mogę narzekać na moją teściową bo mamy super kontakt :) I można z nią normalnie porozmawiać i się w ogóle nie wtrąca w nasze sprawy ani nie narzuca swojego zdania także jak dla mnie super :)
 
Połączcie każdą waszą historię w jedną i wyjdzie wam moja teściowa. Plus ona mnie nienawidzi, ale obecnie udaje jaka ona świetna i i co mi chodzi. Także każde spotkanie to piekło.
Ja o mojej t.juz nie pisze.... Dodam ze w wieku 84 zrobiła operację kolana, bo TAK SOBIE WYMYŚLIŁA i 2 tygdzien nie mam Męża....nie wiem kiedy wróci, bo ona z łóżka sie nie podnosi, waży 104kg z 157cm wzrostu, trzeba ją dźwigać....!
Ale mówiła ze operacja bezbolesna, najbardziej wkurza mnie, że M.przytaje na te jej głupoty i jeszcze broni jej pomysłów grrrr!!!
 
reklama
Do góry