reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Może warto przypomnieć nowym mama które doszły że mamy listę mamuś kwiecień 2021 można ją znalezc w lupce. Bo coś pisały dziewczyny o tym by grupe zamknięta potem zrobic.
 
Oj przeżywałam to jakieś 9 lat temu jak teściowa uparła się nam w prezencje ślubnym kupić pralkę :crazy: najtańsza, bez żadnego odliczania czasu prania, opóźnienia startu... jak włączałam pranie to nawet nie wiedziałam kiedy się skonczy.
I jeszcze komentarz teścia- no my mamy taka sama, tylko wyświetlacz ma:crazy:

Na szczescie przez 1 rok małżeństwa pokazałam ze mam swoje zdanie, już się nie mieszają :) co najwyżej pomagają i bardzo mnie to cieszy, ze udało nam się dogadać :) A teraz naprawdę mogę na nich liczyć :)

Połączcie każdą waszą historię w jedną i wyjdzie wam moja teściowa. Plus ona mnie nienawidzi, ale obecnie udaje jaka ona świetna i i co mi chodzi. Także każde spotkanie to piekło.
 
A tak wogole to z tatarem historia miała ciąg dalszy. Bo się jeszcze bratowa męża z córką wprosily i dla nich wzięli... I oczywiście komentowanie szeptem do męża że to tatar dla tamtych. To się matki zapytał czy myśli że ja uszu nie mam i nie słyszę? 😂 Oj lata pracy dają efekty, wreszcie zaczął mamusi odpyskiwać. Bite 10 lat pracy 😂
 
Połączcie każdą waszą historię w jedną i wyjdzie wam moja teściowa. Plus ona mnie nienawidzi, ale obecnie udaje jaka ona świetna i i co mi chodzi. Także każde spotkanie to piekło.
O mamo współczuję 😲 . Dzięki Bogu ja nie mogę narzekać na moją teściową bo mamy super kontakt :) I można z nią normalnie porozmawiać i się w ogóle nie wtrąca w nasze sprawy ani nie narzuca swojego zdania także jak dla mnie super :)
 
Połączcie każdą waszą historię w jedną i wyjdzie wam moja teściowa. Plus ona mnie nienawidzi, ale obecnie udaje jaka ona świetna i i co mi chodzi. Także każde spotkanie to piekło.
Ja o mojej t.juz nie pisze.... Dodam ze w wieku 84 zrobiła operację kolana, bo TAK SOBIE WYMYŚLIŁA i 2 tygdzien nie mam Męża....nie wiem kiedy wróci, bo ona z łóżka sie nie podnosi, waży 104kg z 157cm wzrostu, trzeba ją dźwigać....!
Ale mówiła ze operacja bezbolesna, najbardziej wkurza mnie, że M.przytaje na te jej głupoty i jeszcze broni jej pomysłów grrrr!!!
 
reklama
Do góry