reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Super to na następnym napewno już serduszko, a mówiła coś o krwawieniu z nosa?
Tak mówiłam ale uspokoiła mnie. Dużo kobiet tak ma ze względu wlansie na podwyższone ciśnienie krwi + upały nie sprzyjają.. poki dzieje się to „w normie” raz dziennie to Ok.. jakby niepokoiło to do laryngologa bo to jakby nie ich działka 🥰
 
reklama
A przede mną dziś, jutro chwila prawdy. Dziś termin spodziewanej miesiączki, przed chwilą zrobiłam test, co prawda nie z porannego moczu, bo musiałam kupić. Na moje oko jest negatywny, więc pewnie będę musiała się z Wami pożegnać. Nie będę się martwić jak wyjdzie negatywny, bo pisałam Wam na początku, to dla mnie nie najlepszy czas na ciążę, ale już się oswoiłam z myślą o ciąży, więc ciąża również by mnie cieszyła. Trochę może sobie wmówiłam objawy ciążowe, bo naprawdę podbrzusze mnie pobolewa już od jakiegoś czasu. Oprócz tego mam wrażenie, że sił mniej, ale to pewnie przez upały.
 
A przede mną dziś, jutro chwila prawdy. Dziś termin spodziewanej miesiączki, przed chwilą zrobiłam test, co prawda nie z porannego moczu, bo musiałam kupić. Na moje oko jest negatywny, więc pewnie będę musiała się z Wami pożegnać. Nie będę się martwić jak wyjdzie negatywny, bo pisałam Wam na początku, to dla mnie nie najlepszy czas na ciążę, ale już się oswoiłam z myślą o ciąży, więc ciąża również by mnie cieszyła. Trochę może sobie wmówiłam objawy ciążowe, bo naprawdę podbrzusze mnie pobolewa już od jakiegoś czasu. Oprócz tego mam wrażenie, że sił mniej, ale to pewnie przez upały.


Moje też wydawali się negatywne, a jednak cienie z każdym dniem są coraz mocniejsze :) to trzymam kciuki za wynik, który najbardziej być Cię ucieszył :)
 

Załączniki

  • IMG_20200809_171343.jpg
    IMG_20200809_171343.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 78
A przede mną dziś, jutro chwila prawdy. Dziś termin spodziewanej miesiączki, przed chwilą zrobiłam test, co prawda nie z porannego moczu, bo musiałam kupić. Na moje oko jest negatywny, więc pewnie będę musiała się z Wami pożegnać. Nie będę się martwić jak wyjdzie negatywny, bo pisałam Wam na początku, to dla mnie nie najlepszy czas na ciążę, ale już się oswoiłam z myślą o ciąży, więc ciąża również by mnie cieszyła. Trochę może sobie wmówiłam objawy ciążowe, bo naprawdę podbrzusze mnie pobolewa już od jakiegoś czasu. Oprócz tego mam wrażenie, że sił mniej, ale to pewnie przez upały.
Mój z porannego moczu z dnia miesiączki negatywny, dwa dni po ledwo widoczna kreska. I co 2 dni kolejny test. Także jeszcze uszu do góry. 🤔
 

Załączniki

  • IMG_20200810_050335.jpg
    IMG_20200810_050335.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 61
No jestem ciekawa, w poprzedniej ciąży dzień przed terminem miesiączki zrobiłam test wieczorem i od razu były krechy. Ale u Was dziewczyny ja na każdym teście widzę jednak dwie krechy 🙂 nawet te najbladsze, a u mnie to jednak nic nie widać 😉 no dam jutro znać, hah, już mam nadzieję, że się coś wyjaśni, bo niecierpliwa jestem.
 
Jej skoro nie można to jakie my mamy rac witaminy teraz skoro nie można typowo dla kobiet w ciąży jeszcze? Ja np potrzebuję witamin bo się źle czuje czasem i nie dostarczam w jedzeniu wystarczająco, więc myślałam że już można brać , w środę po południu mam wizytę mam nadzieję że coś się dowiem
Można, są Pregna Start, które mają mniejsze ilość niż Pregna Plus, za dużo wtamin na początku ciąży może zaszkodzić, ten lekarz prowadził już jedną moją ciąże i mam do niego 100% zaufanie, więc skoro on mówi, że nie można Pragna Plus brać przed 13 tygodniem to ja mu wierzę i się dostosowuje
 
Aj nawet nie mów, mnie też wywaliło. Wiem, że to trzecia ciąża, wszystko szybciej, ale żeby aż tak? W drugiej miałam mniejszy brzuch niz w pierwszej.




Mnie ta korona tak bardzo nie sparaliżowala, ale my tutaj mielismy trochę lżej niz w Pl. Mogliśmy wychodzić, ja chodziłam do pracy, Był zakaz zgromadzeń powyżej iluś tam osób, kolejki w sklepach, pozamykane kina, baseny itd. Dzieci mogły, ale nie musiały chodzić do szkoły, a po szkole mogły się bawić z tymi dziećmi, z którymi są w klasie.



To może bierz te witaminy, których masz niedobór?



Cześć :) rozgość się :)



Hej dziewczyny. Zaczęłam chyba powoli odzyskiwać energię :D Pogoda u nas okropna, leje od paru dni i nie zapowiada sie na poprawę, więc odpaliłam wczoraj bieznię żeby się trochę poruszać. Biegać niestety nie mogę, bo mnie cycki bolą :D Ale pochodziłam szybkim krokiem.



A jeszcze mam pytanie do mamy, które mają syna i córkę. Czy w ciążach czułyscie sie inaczej. Chodzi mi o to, że w jednej ciąży miałyście np. pryszcze, a z drugim dzieckiem przeciwnej płci już nie. Czy były jakies różnice w ciążach. Ja mam dwie córki i obie ciąże podobne. Brak wiekszych zachcianek, ciągnęło do słodyczy, cera ładna, figura ok, brzuch zgrabny, nie puchłam, a teraz to tragedia sie zaczyna robić. I sie zastanawiam czy w związku z tym nosze syna pod sercem ;)
Ja z synem przeszłam ciążę prawie bezobjawowo, dopiero w 7 msc zaczęła mnie męczyć zgaga w nocy i to była masakra...a teraz zawroty głowy, migreny, mdłości, pobolewanie brzucha, brzuch jak w 4msc ciąży i ciągłe zmęczenie...dlatego też się zastanawiam, czy to czasem nie będzie córka :)
 
reklama
Witajcie. Wróciłam do żywych. Wczoraj cały dzień wyjęty z życiorysu [emoji33] miałam chyba jakieś zatrucie pokarmowe, wymiotowałam po wszystkim co zjadłam i wypiłam. Nawet po wodzie [emoji33] ale dziś już prawie ok.

My przez koronę zawiesiliśmy starania na jakieś dwa miesiące, ale potem stwierdziliśmy że przeciez pandemia może trwać jeszcze długo, no i powróciliśmy do starań.

PS. Witam wszystkie nowe mamy .
 
Do góry