reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Aha, a co do covid-19 i tej chorej pandemii to ja w to nie wierzę i wiem, że to zwykła ściema...a chorzy pod respiratorami, czy umierający z powodu koronawirusa to po prostu osoby, które miały choroby współistniejące i które nawet wirus grypy by mógł zabić...nie mówię, że nie ma korony, bo jest, jak i wiele innych koronawirusów, ale absolutnie nikt mi nie wmówi, że ludzie umierają tylko dlatego, że się zarazili, a tak to byli zdrowi i nic im nie dolegało, bo to bzdura! Poza tym, natknęłam się ostatnio na bardzo mądry wpis jednego z ratowników medycznych, który mówi, że nigdy nie spotkał się z tym żeby choroba nie dawała żadnych objawów i ma racje! Każda choroba daje objawy choćby subtelne, ale jednak! Nie wspomnę też, że sam twórca testów, które są u nas przeprowadzane na covid powiedział wprost, że te testy nie służą do rozpoznawania wirusa i go nie wykrywają! No i jeszcze fakt, że nawet kobiety rodzące muszą podpisać ankietę, że "zgłaszają się z powodu prawdopodobieństwa zarażenia koronawirusem", a jeśli tego nie podpiszą to nie są przyjęte na porodówke jest dla mnie skandaliczne i pokazuje tylko ogrom tej szopki, która ma na celu nas ZNIEWOLIĆ i zrobić z nas DEBILI! Tyle w temacie covid ode mnie :p
 
reklama
Witam w klubie ja tez w Uk i tez nie zaznam tych przyjemnosci co wyzej wymienilas;)
Hej dziewczyny z UK , tak w ogóle tu też robia Beta ale musza miec powód. Możecie zadzwonić na nie emergancy i powiedzieć, że jesteście w ciazy i boli was brzuch bardzo. Normalnie Was zaproszą do szpitala na badanie.. bedzie i usg, i beta..
Moja znajoma tak robiła przy dwójce. Na usg też pozna prywatnie... Jestem też na angielskim forum i wiele dziewczyn ma robiona bete podczas gdy się bardzo niepokoją itp.

Z tego co widzę w necie to można tez ta Bete zrobić prywatnie :)
 
Ostatnia edycja:
A przede mną dziś, jutro chwila prawdy. Dziś termin spodziewanej miesiączki, przed chwilą zrobiłam test, co prawda nie z porannego moczu, bo musiałam kupić. Na moje oko jest negatywny, więc pewnie będę musiała się z Wami pożegnać. Nie będę się martwić jak wyjdzie negatywny, bo pisałam Wam na początku, to dla mnie nie najlepszy czas na ciążę, ale już się oswoiłam z myślą o ciąży, więc ciąża również by mnie cieszyła. Trochę może sobie wmówiłam objawy ciążowe, bo naprawdę podbrzusze mnie pobolewa już od jakiegoś czasu. Oprócz tego mam wrażenie, że sił mniej, ale to pewnie przez upały.
Jeszcze nic straconego ja 5 dni po terminie @ miałam test negatywny a 2 tygodnie później beta prawie 3 tysiące [emoji23][emoji23]
 
Czy tylko ja nie robię tych wszystkich bet i reszty badań tylko czekam na wizytę? I oprócz kwasu foliowego żadnych witamin ?
Ja też biorę tylko kwas foliowy do wizyty , jem normalnie więc nie widzę potrzeby brania dodatkowych witamin na tą chwilę. A betę robiłam tylko dlatego że mi się @ porozjezdzaly i nie miałam pojęcia kiedy mniej więcej mogłam zajść w ciążę i w związku z tym na kiedy umówić się do gin.
 
Ty tez jeszcze karmisz
Polecam do poczytania...
Ja biore juz dlugo omega med optima forte, karmie jeszcze moja prawie 3latke, wiec mysle ze jest ok :)
Ty tez jeszcze karmisz??? Extra!! W sensie ze nie jestem sama. Juz zaczelam w weekend w ciagu dnia musztardą smarowac bo pisk gdy nie dostaje cycka, ale w żłobku czy u babci da się spac bez cyca... Kiedy planujesz przestac?
 
reklama
Do góry