reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Farba to głównie chodzi o zapach raczej że może się kobieta w ciąży źle poczuć 🙂
No tak ale teraz też są delikatne farby bez amoniaku. To znaczy ja mam taką na ilestam myć i ona w ogole nie pachnie jakoś intensywnie. Nie wiem jak te tradycyjne mocniejsze farby :) ale też slyszalam o tym że te substancje z farby mają kontakt ze skórą głowy ale nie wiem ile w tym prawdy. No więc jeszcze tu się można ewentualnie zastanawiać ale w podcięciu wlosow nie wiem co moze pójść nie tak ;)
 
reklama
Gosia co do IP to u mnie np.jest tak, ze ciężarne nie idą w ogóle do ogólnej izby tylko prosto na ginekologię. Tam maja swoją odrębna izbę przyjęć. No i pewnie w zależności ile ciężarnych akurat maja w kolejce to tyle to trwa...
 
No tak ale teraz też są delikatne farby bez amoniaku. To znaczy ja mam taką na ilestam myć i ona w ogole nie pachnie jakoś intensywnie. Nie wiem jak te tradycyjne mocniejsze farby :) ale też slyszalam o tym że te substancje z farby mają kontakt ze skórą głowy ale nie wiem ile w tym prawdy. No więc jeszcze tu się można ewentualnie zastanawiać ale w podcięciu wlosow nie wiem co moze pójść nie tak ;)
Jako fryzjerka mogę powiedzieć że skladniki z farby nie przenikają do płodu, nadal jednak są lekarze którzy nie pozwalają włosów farbowac czy robić paznokci hybrydowych( chyba tak się przyjęło już od pokoleń że to czy tamto szkodzi ) nawet szwagierka się sztywno tego trzyma mimo że zapewniałam ją że to nie zaszkodzi ale wiadomo słucha się lekarza :) każdy ma prawo do swojego wyboru i decyzji 🙂
 
Jako fryzjerka mogę powiedzieć że skladniki z farby nie przenikają do płodu, nadal jednak są lekarze którzy nie pozwalają włosów farbowac czy robić paznokci hybrydowych( chyba tak się przyjęło już od pokoleń że to czy tamto szkodzi ) nawet szwagierka się sztywno tego trzyma mimo że zapewniałam ją że to nie zaszkodzi ale wiadomo słucha się lekarza :) każdy ma prawo do swojego wyboru i decyzji 🙂
Ja na wszelki wypadek wstrzymałam się do drugiego trymestru w który zaraz wskoczę i farbuje :)
 
Jestem po badaniu wszysko ok, Dzidzia ❤ma się dobrze, serduszko zasuwa ❤, możliwe że to po długim badaniu w piątek, ze jakies naczynie jest wrażliwe, nawet po 48h! Dzięki Kochane 😘!
Dopiero przeczytałam... Dobrze, że wszystko w porządku ❤️❤️❤️ Oj, te Twoje naczynka potrafią napędzić stracha 😊 I Tobie i nam 😘
Laseczki glupie pytanie,obcinacie wlosy w ciazy?ja mam juz dlugie i mnie denerwuja i chcialam zeby mi kolezanka ciachnela,i patrzylam na necie i mi wyskoczyko ze w ciazy sie nie obcina bo dziecko bedzie mialo krotki rozum?!wierzycie w takie zabobony?
Kategorycznie nie.
 
reklama
Do góry