reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Moni wyobraź sobie moja mine, spalam sobie, Mąż sie kreci i słyszę juz przez sen ze wychodzi do teściowej, wstaje na siku, a w toalecie szok! On mówi spokojnie, było tak, nie martw sie, napisz do lekarki! Ona mi napisala by sprawdzic na IP co się dzieje z szyjka.
Ja mieszkam 650 m od szpitala ginekologiczno-polozniczego, więc IP jest juz dedykowana i nie trafi tam nikt inny jak kobieta w ciąży bądź z jakims problemem ginekologicznym.
Cieszę się bardzo ze, wszystko jest OK ❤! Strach był, ale jakoś czułam ze wszystko w porządku 🥰😃. A szyjka 40mm i kanał zamkniety. 😊
Wyobrażam sobie Bidulko... Zresztą nawet czytając o takich sytuacjach człowiekowi robi się gorąco 🤕 Najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło i jak widać matczyny instynkt nie zawodzi ❤️❤️❤️
 
reklama
Wiem jak to jest. Mam podobnie. Ale musimy dziewuszki wziąć sie w garsc, bo przecież nasze dzieci nie mogą odczuwać naszego wiecznego stresu. Wiem ze to okropnie trudne, każdej z nas przychodzi to z wielkim trudem, ale chyba czas zacząć myśleć o tych naszych fasolkach. Przeciez one są bardzo silne i urodza sie zdrowe jak rybki! 🥰
Zgadzam się, Drogie wiecej uśmiechu 😃, pozytywnych myśli!!! Sama sobie tak postanawiam, ciesz się i zarażaj tym innych. ❤👍😃

Ściskam Was mocno 😘😘😘
 
No i ekstra... A powiedz mi na każdej IP tak szybko przyjmują.. Nigdy nie byłam i obym nie musiała... Z ciekawości pytam czy poprostu kobiety w ciąży mają pierwszeństwo
Ja mieszkam 650 m od szpitala ginekologiczno-położniczego, wiec IP wiadomo dedykowana z USG. 👍
Dzis dobrze trafiłam, bo nikogo nie było oczekującego, ale w sierpniu w poniedziałek (poniedziałki sa najgorsze), czekałam ponad 6h 😱 w takim przypadku.
 
Hej kochane, czytam Was wiernie zawsze bo lubię to co piszecie. Mam do Was ważne pytanie bo się martwię. Otóż lekarz zlecił badanie grupy krwi mojego narzeczonego i okazało się że on ma A RhD + a ja mam B RhD -. Powiedzcie mi czy coś grozi dzidziusiowi? 😭😭😭 Bardzo się boję.
 
@M_P_90
Ty też chodzisz do luxmedu, mialas juznto badanie 11-13t.? Bo zastanawiam się czy przez brzuch juz bez sądy od dołu? 😃
mi powiedział, że jak idę na prenatalne to tego badania 11-13tc nie robimy, bo to bez sensu, bo się będzie powielać termin tego badania, a ostatnio jak byłam na wizycie to było 11+1 i robił mi już przez brzuch usg 😊😊😊
 
Ostatnia edycja:
Hej kochane, czytam Was wiernie zawsze bo lubię to co piszecie. Mam do Was ważne pytanie bo się martwię. Otóż lekarz zlecił badanie grupy krwi mojego narzeczonego i okazało się że on ma A RhD + a ja mam B RhD -. Powiedzcie mi czy coś grozi dzidziusiowi? 😭😭😭 Bardzo się boję.
Poczytaj tutaj o konflikcie serologicznym i umów się do lekarza w najbliższym terminie

 
reklama
Do góry