reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Tak w ogóle to powiem Wam, że od wczoraj swędzą mnie dłonie po wewnętrznej stronie. Od razu pomyślałam o cholestazie (moja bratowa miała w ciąży) ale ona pojawia się zazwyczaj w III trymestrze. Czytałam gdzieś w internecie, że to po prostu hormony. Miałyście kiedyś coś podobnego ?
 
Mam dokładnie tak samo. Wiedza rodzice, jeden z braci no i w pracy ale też mam obawy. Tym bardziej że czuje się nad wyraz dobrze... Jutro prenatalne. Jak będzie dobrze to powiem drugiemu z braci. Mam nadzieję że po badaniach poczuje się pewniej:)
Mnie opierniczyli ze jakies czarne mysli mam....Wszystko bedzie dobrze uslyszalam,więc musi byc. Tez mam nadzieje ze po prenatalnych sie uspokoję trochę:)
 
weszłam już w 12tc i czuję się coraz lepiej, więc i chęć do gotowania wróciła :) ja ogólnie bardzo lubię gotować i piec ciasta :) jakiś czas temu zaczęłam robić torty i tez się w to trochę wkręciłam do tego stopnia, że nawet sobie kupiłam talerz obrotowy i szpatułki do gładzenia 🙈🙈😁😁😂 oczywiście miewam takie dni, że nie chce mi się stać przy garach i idę na łatwiznę zamawiając pizze albo gotując pierogi z paczki 😝😝😝 teraz jeszcze niedługo czeka mnie roczek syna, więc trochę sobie postoje znowu w kuchni, bo wszystko będę robiła sama, ale na szczęście dla niewielkiej grupki gości 😊😊😊🙈
Oooo jakbyś pisała o mnie😜! Lubię gotować i piec, ale jak mam czas, bo ciągle pracuję, więc drugi etat zaczynam o 17😛🙈! Preferuję jedzenie zrobione przez siebie, ale oczywiście że w zamrażarce sa gotowe pyzy czy pierogi, a czasami nawet i to za duzo i gramy kebab i falafel 🙈🙈!
To musisz zdradzić jakie pyszności planujesz na urodziny Synka! 😋
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
o to zima obawiam się najbardziej 🤣 chyba kupię jakieś emu co zawsze uważałam, ze jak papućki, ale chyba będą najwygodniejsze 😁 To w takim razie tez będę mierzyć ciuchy o rozmiar większe, ciekawe ile ja przebiore w ciąży, aż się boje 😁
Weźcie ja mam 180cm wzrostu buty nosze rozmiar 41, to co mi zostaje🙉? Chyba faktycznie te emu, choć zawsze mi się nie podobały 🙈🙈🙈!
 
A ja nie mam zachcianek... Objawy osłabły... 🙄Ach.. I znowu człowiek będzie sobie wkręcał aż do prenatalnych
Objawy mi też zmniejszyły się do minimum, dziś rano cycki piekły i były wrażliwe, a teraz luz juz nie! Wlansie zjadlam pizze i smakowała 😋!
Serio nie wkrecajcie sie, ze 40 tygodni będziemy chodzić z mdlosciami, obolale cycki czy wymioty. Ja jestem w 12 tygodniu i mam apetyt i senność. II trymestr bliskoz normalne że się poprawia samopoczucie 😍🥰!
 
reklama
Do góry