reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Hej dziewczyny, mam pytanie gdzie kupujecie ciążowe ciuchy? Nic mi się na necie nie podoba i te ceny 😦
Spodnie kupowałam w h&m na dziale ciążowym, ale fakt, tanie nie były...sukienki to po prostu kupuje rozmiar większe i to gdzieś w sieciówkach za 20-30zł (Sinsay ma fajne sukienki), a bluzki i sweterki będę pierwszy raz kupować pewnie też rozmiar wieksze, bo normalnie noszę 36, a w ciąży pierwszej do końca mieściłam się w 38, chociaż ogółem przytyłam ponad 17kg 🙈🙈🙈😱 ...najgorzej jest z butami na końcówce, bo stopy są tak wielkie i spuchnięte, że ciężko je wbić w buta 🙈🙈🙈😳
 
reklama
U nas zawsze tak to wygląda :-) nigdy nie pije, a zawsze zdycham
Pewnie, że tak. Właśnie we wtorek się wybieram. W poprzednich ciążach też ścinalam.
Dzieci jedzą u mamy rosół, a ja chyba zrobię pyzy na parze z truskawkami, mam ochotę. No i została lasagne z wczoraj
Czemu wosku nie można? Jakieś trzy lata temu używałam w domu laser, dość regularnie i do tej pory mam plamy na nogach bez włosów. Będę musiała po ciąży do tego wrócić, bo efekt był.
Gdzieś czytałam o bolu i stresie jaki jest podczas depilacji i to chyba o to głównie chodzi, ze kortyzol wpływa na Dzidzię!
Ja myślę, ze moze skusze sie na wosk w II trymestrze, w sumie zaraz 😃.
 
To ja np w pierwszej ciąży nie miałam żadnych zachcianek, a w tej to pomidorówke mogłabym jeść codziennie 🙈🙈 mięso mogłoby nie istnieć, ale za to lody muszą być w zamrażalniku 😳🙈🙈 ostatnio np mąż pojechał po kebaby i moje wytyczne to dużo warzyw, bardzo mało mięsa i dużo sosu czosnkowego 😳😳🙈🙈🙈 kebab bez mięsa...juz widzę minę tego co mi robił kebab 😂😂😂 dzisiaj z kolei rano naszło mnie na brushette i zrobiłam na śniadanie...a teraz piekę ziemniaki na obiad, do tego zrobię pierś z kurczaka, którą pewnie tylko skubne i duuuużoooo sałatki, bo to mogę jeść tonami...😋😊😊😊
Właśnie o tym myslalam, że przed ciąża miesozerna teraz na mieso mam odrzut, jedynie z plasterek wędliny zjem z kanapka, maz sie smieje ze dziecko będzie wegetarianinem 😅
 
Właśnie o tym myslalam, że przed ciąża miesozerna teraz na mieso mam odrzut, jedynie z plasterek wędliny zjem z kanapka, maz sie smieje ze dziecko będzie wegetarianinem 😅
No u mnie identycznie 🙈🙈🙈 ja ogólnie uwielbiam mięsa i to w przeröżnej postaci, a w tej ciąży to jakaś tragedia, nastoje się przy tych garach, nawymyślam, a zjem tyle co kot napłakał...za to sałatki potrafię zjeść całą miskę, czy np winogrona całą kiść...moj mąż typowo mięsożerny jest to muszę te mięsa robić 🙈🙈😝
 
Co dzis jecie? Dajcie mi jakies inspiracje moze na ktores mi najdzie chec bo jakoś dzis ze wszystkim slabo u mnie  zjadlabym w sumie pierogi z miesem ale kto mi je zrobi 😅
A tak apropo zeszło ze mnie całkiem powietrze ostatnimi czasy nie mam sil na nic 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
u mnie dzisiaj na śniadanie była brushetta, a na obiad ziemniaki pieczone, pierś z kurczaka w ziołach i czosnku i sałatka ze świeżych warzyw 😊😊😊
 
Ohhh gdyby mi ktoś zrobił takie pyszności, ale zamiast jarmużu szpinak 😋!

Na kolację planuje w tym tygodniu pasta z jajami, pieczarkami duszonymi i natka pietruszki 😋
Sekret z jarmużem jest taki, że trzeba go bardzo, bardzo drobno posiekać i wcześniej zalać sosem miodowo - musztardowym, żeby się przegryzł ;) Ale ze szpinakiem albo z ruccolą też będzie pycha :)
 
No u mnie identycznie 🙈🙈🙈 ja ogólnie uwielbiam mięsa i to w przeröżnej postaci, a w tej ciąży to jakaś tragedia, nastoje się przy tych garach, nawymyślam, a zjem tyle co kot napłakał...za to sałatki potrafię zjeść całą miskę, czy np winogrona całą kiść...moj mąż typowo mięsożerny jest to muszę te mięsa robić 🙈🙈😝
Hahha powiem Ci ja jestem tak wybredna w ciąży ze to jest dopiero tragedia, sałaty nie wiec salatki odpadają, mięsa nie, jajek nie, owoce tylko wybrane a z warzyw tylko ogorek 😀 nawet woda mi nie smakuje ale pije bo mam duze pragnienie, herbata, kawa i soki nie przejda, szczerze to moglabym jeść bulke z maslem i by bylo ok hihi :) mam nadzieję ze to przejdzie :) podziwiam ze gotujesz bo ja gotuję dla chłopaków z dużym trudem ale staram sie jak najlepiej zeby im smakowało 🥰
 
Kurcze, zastanowiłaś/przedtraszyłaś mnie bo w tamtej ciąży nosiłam łańcuszek na szyji i mój synek urodził się z pępowiną owiniętą wokół szyji - to pewnie zbieg okoliczności ale zastanowienie teraz przyszło...
Nie wierzę w przesądy, mój partner też ale chyba sciągnę łańcuszek i założę go znów po porodzie...

Ja nie lubię nosić łańcuszków więc ich nie noszę a pierwsza córka też była raz owinięta pępowina.
 
reklama
Do góry