reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

O pani pierwsze słyszę🤣, ja celowo w maju, a potem w sierpniu scielam na long boba, a i tak mycie włosów to dla mnie wciąż wyzwanie 😝.
Scinaj będzie Ci łatwiej!
Zabobonow jest moc, mi ktos sprzedał by nie nosić nic na szyji, by się Dzidzi ❤ pepowina nie okrecila w około szyji😜. Nie chcę nawet słyszeć takich rzeczy, bo się pozniej człowiek zastanawia 😂🤭!
No ja tez kliknelam na zestaw zabobonow i cala kolekcja jest
 
reklama
No ja tez kliknelam na zestaw zabobonow i cala kolekcja jest
Ja w dniu ślubu obaliłam tyle zabobonow... Moja babcia byla wręcz na mnie zla bo jak to perly we włosach w ślub to przynosi płacz przez całe małżeństwo!!! Czerwone buty, róże w bukiecie i cala tam seria innych zabobonów moje małżeństwo ma sie wspaniale jak widac hehheheheh a jeszcze miesiac w którym brałam ślub nie miał rrrrr w nazwie o zgrozo 😅 normalnie niepowodzenie murowane 😅😅
 
Co dzis jecie? Dajcie mi jakies inspiracje moze na ktores mi najdzie chec bo jakoś dzis ze wszystkim slabo u mnie  zjadlabym w sumie pierogi z miesem ale kto mi je zrobi 😅
A tak apropo zeszło ze mnie całkiem powietrze ostatnimi czasy nie mam sil na nic 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
 
Ostatnia edycja:
Co dzis jecie? Dajcie mi jakies inspiracje moze na ktores mi najdzie chec bo jakoś dzis ze wszystkim slabo u mnie  zjadlabym w sumie pierogi z miesem ale kto mi je zrobi 😅
A tak apropo zeszło ze mnie całkiem powietrze ostatnimi czasy nie mam sil na nic 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Jajka faszerowane z pieczarkami (kolega mi zrobił 😁), sałaka z jarmużu z bobem, żurawiną, korniszonkami, cebulką i prażonymi orzechami, bułeczki z puff pastry z kurczakiem, morelą, brukselką i cebulką. Dojadam resztki po wczorajszej imprezce urodzinowej ;) U mnie już 5.30, żeby nie było, że to śniadanko 🤣 A na mdłości wcześniej: grejpfrut, mamdarynki, truskawki i morele zmiksowane z jogurtem naturalnym. Mniam :)
 
O pani pierwsze słyszę🤣, ja celowo w maju, a potem w sierpniu scielam na long boba, a i tak mycie włosów to dla mnie wciąż wyzwanie 😝.
Scinaj będzie Ci łatwiej!
Zabobonow jest moc, mi ktos sprzedał by nie nosić nic na szyji, by się Dzidzi ❤ pepowina nie okrecila w około szyji😜. Nie chcę nawet słyszeć takich rzeczy, bo się pozniej człowiek zastanawia 😂🤭!
Kurcze, zastanowiłaś/przedtraszyłaś mnie bo w tamtej ciąży nosiłam łańcuszek na szyji i mój synek urodził się z pępowiną owiniętą wokół szyji - to pewnie zbieg okoliczności ale zastanowienie teraz przyszło...
Nie wierzę w przesądy, mój partner też ale chyba sciągnę łańcuszek i założę go znów po porodzie...
 
Jajka faszerowane z pieczarkami (kolega mi zrobił 😁), sałaka z jarmużu z bobem, żurawiną, korniszonkami, cebulką i prażonymi orzechami, bułeczki z puff pastry z kurczakiem, morelą, brukselką i cebulką. Dojadam resztki po wczorajszej imprezce urodzinowej ;) U mnie już 5.30, żeby nie było, że to śniadanko 🤣 A na mdłości wcześniej: grejpfrut, mamdarynki, truskawki i morele zmiksowane z jogurtem naturalnym. Mniam :)
O jejku hehe ja zjadlam o 6 2 tosty mdłości mi nie pozwalaja nic innego :) a wstalam o 2 obudzilam sie i za nic nie moglam zasnac :(
Niezły masz zestaw, nawet wstawiłam wcześniej wode na jajka ale szybko zrezygnowałam 🤦‍♀️ za to syn zamarzył sobie kotlety i będą na obiad tyle ze mi chyba nie przejda 😁
 
reklama
Do góry