reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

tak ja byłam wczoraj na pierwszych prenatalnych i usg jest już robione na brzuszku 😘 Dziś miałam tez wizytę kontrolna u tego samego lekarza i już nie badał mnie dopochwowo tylko tez robił usg na brzuchu😊 Prenatalne ok, lekarz badał wszystko nosek, kark ogólnie całego dzidziusia, dostałam wynik badan prenatalnych i taki komentarz na ostatniej stronie, ze wszystko jest prawidłowe.

Po dzisiejszej kontrolnej wizycie dopytałam o test pappa powiedział doktor, ze nie jestem w grupie ryzyka, na usg prenatalnym wszystko wyszło dobrze i ze nie jest tej test w moim przypadku konieczny. Dziś jedziemy do Gdyni, mam nadzieje, ze jakiś zniosę prawie 6 godzinna podroz 😘
Oooo Gdynia moja kochana,ja z Gdyni
 
reklama
@kingulxx - jesteś w 9 tygodniu, ale nieskończonym. Z tego co rozumiem, to lekarze kierują się skończonym tygodniem ciąży. 8 plus 6 to dla nich po prostu 8 tygodni skończonych.

@Mama2018mama - tego myślę nie zapomina się ;) Ja przy pierwszej ciąży spytałam na szkole rodzenia położną, jak się trzyma dziecko... jej mina bezcenna :p

@Dzidziu - dziękuję

Weź ja mam w planach zadać takie pytanie, jak się trzyma dziecko!!!

Mi ani lekarz ani Pani w recepcji nie mowili ze mam miec pelny pęcherz🙉

Ja też nic nie wiem o pęcherzu pewnym, zaraz poczytam 🤓.
Tez nie pracuje. Mam mała domowa siłownie i cwicze tez w ciąży. Tzn teraz leżę całymi dniami przez mdłości ale to przejdzie. Myśle ze brak ruchu jest bardziej szkodliwy.
Ja bym chciała ćwiczyć zawsze bylam bardzo sportowa, a teraz leżeć i jedynym sportem jest praca przy laptopie i kręcenie się po domu. Mam nadzieję, że w II trymestrze będę spacerować 😃.

Mi mowila ze mam brzucha nie smarowac niczym przez kilka dni przed wizyta 🤷‍♀️
Ooooo tego też mi nie mówili, no to edukacja zaraz 😃!

Jedznie się gotuje jeszcze 🤣. Po pracy musze z 1.5h poleżeć, a potem coś zrobię 😉. Dziś 3 sezon Most nad Sundem 😃.
Kluski slaskie zrobię jutro, ziemniory ugotwowalam!
 
Weź ja mam w planach zadać takie pytanie, jak się trzyma dziecko!!!



Ja też nic nie wiem o pęcherzu pewnym, zaraz poczytam 🤓.

Ja bym chciała ćwiczyć zawsze bylam bardzo sportowa, a teraz leżeć i jedynym sportem jest praca przy laptopie i kręcenie się po domu. Mam nadzieję, że w II trymestrze będę spacerować 😃.


Ooooo tego też mi nie mówili, no to edukacja zaraz 😃!

Jedznie się gotuje jeszcze 🤣. Po pracy musze z 1.5h poleżeć, a potem coś zrobię 😉. Dziś 3 sezon Most nad Sundem 😃.
Kluski slaskie zrobię jutro, ziemniory ugotwowalam!
Hahha ja też ostatnio gulasz i kluski śląskie rozbiłam na dwa dni.. Za dużo z tym roboty 😂 ale za to narobiłam na 3 dni jedzenia 😂
 
No widzisz, co lekarz to inaczej. Mój przy TSH 7,7 dał 25 i stopniowo zwiększał. Teraz jestem na 75, miałam być na 62,5 ale powiedziałam mu, że chcę się starać o dziecko, to podniosł do 75 i tak się trzymam. W ciązy nie zmieniałam jeszcze dawki.
A no tak ale u Ciebie to było przed ciąża a wtedy są mniej zaostrzone normy. A ja pierwszy raz zaczęłam brać w ciazy dopiero to pewnie chciał szybko żeby wynik wskoczył w normę :)
 
Oooo Gdynia moja kochana,ja z Gdyni
ja kocham Trójmiasto.. mogłabym tu mieszkać, ale mój niestety kocha gory, jesteśmy ze śląska wiec mamy moment, a jeszcze jeździ po gorach na rowerze to nie ma szans żeby wyjechać do trójmiasta 😁 śmieje się, ze na starość wszystko sprzedam i kupię kawalerkę w trójmieście 😎😅😍
 
reklama
Do góry