reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

To samo mu za każdym razem powtarzam. Ale zarzeka sie, ze ostatni raz wyjechał. Tak więc zobaczymy.
Fajnie, że te chłopy biorą na siebie tą odpowiedzialność, no ale jest też druga strona medalu. Co mi z kasy, kiedy nie mam go w momentach, kiedy go najbardziej potrzebuje.. 😔
No właśnie tak to wlasnie wygląda:(
 
reklama
A nie myśleliście zmienić miejsce zamieszkania?
Wiesz co mamy tu dom świeżo wykończony, został pokoik dla dzieci wykończyć co wlasnie maz z teściem robią, mam oddzielne piętro 120m2 ogromny ogrod w ktorym mam i zjezdzalnie i 2 piaskownice i domek hustawki dla dzieci, na dole mam tesciowa ktora mi ogromnie pomaga i psychicznie i z dzieckiem ale na zasadzie takiej ze i my jej pomagamy bo ma 24 letniego syna z porażeniem mozgowym plus jest po wycięciu macicy i przypadkowym wycięciu części jelita, więc nie może dzwigac, szkole od przedszkola do lo mamy 300m od domu szkoda by mi było tego wszystkiego zostawić tym bardziej ze wiąże sie to z braniem kredytu a poki co nie mamy żadnych kredytow itp
 
Wiesz co mamy tu dom świeżo wykończony, został pokoik dla dzieci wykończyć co wlasnie maz z teściem robią, mam oddzielne piętro 120m2 ogromny ogrod w ktorym mam i zjezdzalnie i 2 piaskownice i domek hustawki dla dzieci, na dole mam tesciowa ktora mi ogromnie pomaga i psychicznie i z dzieckiem ale na zasadzie takiej ze i my jej pomagamy bo ma 24 letniego syna z porażeniem mozgowym plus jest po wycięciu macicy i przypadkowym wycięciu części jelita, więc nie może dzwigac, szkole od przedszkola do lo mamy 300m od domu szkoda by mi było tego wszystkiego zostawić tym bardziej ze wiąże sie to z braniem kredytu a poki co nie mamy żadnych kredytow itp
Oh ale Wam zazdroszczę. Marzy mi się dom z ogrodem 🥰
 
Dzień dobry :)
Nie było mnie chwilę a tu 40stron 🙈
Ja dziś kończę 1 trymestr i jutro wchodzę w 4 miesiąc 😍 tak szybko minęło... Wczoraj cały dzień mnie brzuch bolał ale po wtorkowych prenatalnych- jakoś jestem dobrej myśli. Wyspalam się jak nigdy aż żal do pracy wstawać i jechać.
Ktoś dziś ma badania? Trzymam kciuki!!!
 
Oh ale Wam zazdroszczę. Marzy mi się dom z ogrodem 🥰
nieraz myslalam ale bym poszla do miasta spokoj, nie trzeba tyle kosic, pielic ogrodka ale potem przychodzi czas ze myślę co ja mowie dziecko biega po podworku, mam warzywa ze swojego ogrodu i przede wszystkim kochana teściowa której trzeba pomoc bo maz odszedł i mieszka gdzie indziej i tak naprawdę została sama ze wszystkim a moje dzieci maja kochana babcie i tak siedzimy i remontujemy powoli :) no i przedewszystkim codziennie rano mam taki widok z okna przy śniadaniu 🥰

Moze jeszcze nie wszystko stracone 🥰 jakis malutki domek z ogrodkiem:)
 

Załączniki

  • IMG_20200918_064417.jpg
    IMG_20200918_064417.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 53
Ostatnia edycja:
No i dodam ze mamy 4ha pola i 2ha lasu więc to wszystko zostawić trochę by bylo zal, póki co nic nie dzialamy na nim ale tez nie chcemy sprzedać bo nie wiadomo jakie czasy przyjda, i tak nieraz myslalam ale bym poszla do miasta spokoj, nie trzeba tyle kosic, pielic ogrodka ale potem przychodzi czas ze myślę co ja mowie dziecko biega po podworku, mam warzywa ze swojego ogrodu i przede wszystkim kochana teściowa której trzeba pomoc bo maz odszedł i mieszka gdzie indziej i tak naprawdę została sama ze wszystkim a moje dzieci maja kochana babcie i tak siedzimy i remontujemy powoli :)

Moze jeszcze nie wszystko stracone 🥰 jakis malutki domek z ogrodkiem:)
Super macie. Więc nie dziwię się, że chlop chce jechać. Musi doszlifować Wasze gniazdko 😊
Dzień dobry :)
Nie było mnie chwilę a tu 40stron 🙈
Ja dziś kończę 1 trymestr i jutro wchodzę w 4 miesiąc 😍 tak szybko minęło... Wczoraj cały dzień mnie brzuch bolał ale po wtorkowych prenatalnych- jakoś jestem dobrej myśli. Wyspalam się jak nigdy aż żal do pracy wstawać i jechać.
Ktoś dziś ma badania? Trzymam kciuki!!!
Tak, tak. Idę zaprowadzić córkę na 7.30 do szkoly i do lekarza. Ale stres... ogromny!
 
reklama
Do góry