reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Niezaleznie czy sie ma podwoic czy nie beda mi jej poziom oznaczac jutro ioceniac wzgledem wczorajszej :) a oni zdecyduja czy rosnie ok czy nie ok:)
 
reklama
Ja wczoraj nie moglam sie opędzić od mysli o pizzy, ale maz wrocil o 19:30, wiec chyba by sie upiekla na 22 :D

Mnie bola sutki, ale tylko podczas karmienia syna.
Mdli mnie mniej.
Niepokoi mnie tylko zanik kremowego sluzu.
 
Ja nawet nie skojarzyłam że napisałam o tym podwojeniu xD trochę za szybko chyba pisałam w emocjach ale spoko spoko dzięki za zwrócenie uwagi :)
 
Ja wczoraj nie moglam sie opędzić od mysli o pizzy, ale maz wrocil o 19:30, wiec chyba by sie upiekla na 22 :D

Mnie bola sutki, ale tylko podczas karmienia syna.
Mdli mnie mniej.
Niepokoi mnie tylko zanik kremowego sluzu.
Za na tez chodzi, pizza... Chyba dzisiaj sobie pozwolę!

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Witam, nic nie pisałam bo trafiłam do szpitala, ogólnie powinnam być w 6 tc usg nic nie widać że wogole jest jaka kolwiek ciąża do tego mocne krwawienie beta w normie o 12 mają dac mi dac wyniki z dzisiejszego dnia. Jak nic nie będzie to ciąża pozamacicza
 
Witam, nic nie pisałam bo trafiłam do szpitala, ogólnie powinnam być w 6 tc usg nic nie widać że wogole jest jaka kolwiek ciąża do tego mocne krwawienie beta w normie o 12 mają dac mi dac wyniki z dzisiejszego dnia. Jak nic nie będzie to ciąża pozamacicza
Daj znac...

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Witam, nic nie pisałam bo trafiłam do szpitala, ogólnie powinnam być w 6 tc usg nic nie widać że wogole jest jaka kolwiek ciąża do tego mocne krwawienie beta w normie o 12 mają dac mi dac wyniki z dzisiejszego dnia. Jak nic nie będzie to ciąża pozamacicza
Ojej... Trzymamy kciuki!

 
reklama
Do góry