reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Coś słyszałam, że osoby prowadzace dzialalnosc gospodarcza albo te, ktore sa krotko zatrudnione, sa czesciej kontrolowane [emoji52] jak np ktoś jest na L4 chodzącym i zus akurat nie zastanie tego kogoś w domu to co wtedy? :)

Zawsze mogłaś pójść się umówić do lekarza albo na wizytę do lekarza... jeśli masz leżące to musisz leżeć ... chodzące jest lepiej wytłumaczone ;) ale wizyta w przychodni jest najlepszym rozwiązaniem. ..
Ja prowadzę działalność od ponad 3 lat... ale teraz jesteśmy w trakcie przekształcania wiec tak jakby na nowo zatrudnienie... ale kontroli się spodziewam i podołać ;) najwyżej wstrzymają na dłuższy czas zasiłek... jestem przygotowana na to bo jak pisałam już miałam raz z nimi doczynienia ...
 
Lucy - teraz napewno będzie lepiej :)
Igusiad - super, że jest poprawa :)

Mnie piersi już mniej bolą, ale za to nudności i zgaga mi się nasiliły. I ciągle jestem śpiąca.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny, jestem przerażona... przed chwilą byłam siku i na papierze zobaczyłam bardzo długie pasmo brązowego śluzu .. co to może znaczyć?? boje się, że coś mogło się stać :(
 
reklama
Do góry