reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Elgi trzymamy kciuki
Aal trochę przygód masz na początku tej ciąży....
Igusiad też myślałam o tym ,że to byłby czas na miesiączkę.
Niunius33 jeśli masz możliwość skonsultuj się z lekarzem.
Co do piersi to od początku bolały mnie umiarkowanie,głównie przy dotyku i nic się nie zmieniło do tej pory.Jedzenie wogóle nie smakuje tak jak powinno smakować poza owocami.U mnie chyba ok dzis czysto ,bez plamień.
 
Aal, bardzo się cieszę że jest lepiej i oby tak pozostało. Trzymać kciuków nie przestanę :)
Elgi, za Ciebie trzymam kciuki bardzo i mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
Dziewczyny, trzymajcie się, odpoczywajcie i myślcie pozytywnie.
 
Dziewczyny, mam pytanie... Robie dzisiaj biala kiełbasę w kapuście, ale właśnie czytam, ze lepiej unikac bialej kiełbasy... Ale jesli, jest dobrze ugotowana to nie ma prawa zaszkodzić? Czy, lepiej zrezygnowac?

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny, mam pytanie... Robie dzisiaj biala kiełbasę w kapuście, ale właśnie czytam, ze lepiej unikac bialej kiełbasy... Ale jesli, jest dobrze ugotowana to nie ma prawa zaszkodzić? Czy, lepiej zrezygnowac?

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Mi lekarz powiedział ze kazde dobrze ugotowane lub upieczone mieso jest ok. Trzeba unikac surowego lub niedopieczonego.

 
reklama
Laski, nie moge przestać o tym myslec.

Czy ktoras z Was nie ma ciążowego sluzu? (bialy/kremowy, plynny)

Odkad zaplamilam nie mam go..
 
Do góry