reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Nie zwracam uwagi na kosmetyki w sumie. Uzywam to co uzywalam do mycia i malowania,a krem do smarowania dla ciężarnych kupilam polecany przez dziewczyny na forum,ktore stosowaly juz we wcześniejszych ciazach.

f2w33e3k1ywvr7rk.png
 
reklama
Ja generalnie malo kosmetykow uzywam (np nie uzywam balsamu do ciala i kremu do twarzy), ale za to bardziej zwracam uwage na to, co jem. Nie fanatycznie, ale jednak zwracam (czasem pozwole sobie na jakis totalny syf... ;) ).
 
Ja czuje sie coraz gorzej nie dosc ze mdłości to tez wymioty ..śmierdzi mi jedzenie i mam mega wyczulony wech..chyba schudne a nie przytyje..
 
Mi minęły wszystkie objawy. Mam 6t2d i nawet piersi przestaly mnie bolec.
Widzę że chyba tak może być bo już kilka osób pisało. Mnie na początku mdlilo piersi jak banki bolały brzuch bolał a teraz została tylko niechęć do jedzenia piersi oklaply ale sutki bolą. Ja nawet byłam u lekarza bo się martwilam że wszystko mi mija ale okazało się że jak na 5 tydz. Wszystko ok i beta rośnie. Wszystkie piszą że mają problem z zaparciami a ja odwrotnie. Często mnie goni do toalety. Wszystko mam na odwrót niż w poprzedniej ciąży.
 
Widzę że chyba tak może być bo już kilka osób pisało. Mnie na początku mdlilo piersi jak banki bolały brzuch bolał a teraz została tylko niechęć do jedzenia piersi oklaply ale sutki bolą. Ja nawet byłam u lekarza bo się martwilam że wszystko mi mija ale okazało się że jak na 5 tydz. Wszystko ok i beta rośnie. Wszystkie piszą że mają problem z zaparciami a ja odwrotnie. Często mnie goni do toalety. Wszystko mam na odwrót niż w poprzedniej ciąży.
Jeśli chodzi o wyproznianie to mam to samo, ale is chciałam sprawdzać sprawdzac w necie czy tak może być bo wszystkie mają zaparcia, a ja 2x dziennie chodzę do wc. Przed ciaza to miałam zaparcia! Dzięki za pocieszenie[emoji1]
 
Jeśli chodzi o wyproznianie to mam to samo, ale is chciałam sprawdzać sprawdzac w necie czy tak może być bo wszystkie mają zaparcia, a ja 2x dziennie chodzę do wc. Przed ciaza to miałam zaparcia! Dzięki za pocieszenie[emoji1]
Ja sprawdziłam i się naczytalam że to poronienie albo poród. Ja też przed miałam zaparcia. Narazie się nie przejmuję ale boję się cokolwiek jeść że zaraz będę lecieć. To mnie też pocieszylas.:-) że nie jestem sama.
 
reklama
Te objawy tez mnie trochę martwią ale jeszcze nie swiruje. Na poniedziałek mam planowana wizytę wiec pewnie zapytam o to ale specjalnie szybciej iść chyba nie ma potrzeby :)
 
Do góry