reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Ggratuluje i zazdroszcze serduszek :) ja jeszcze tyle do srody musze czekac :<

W ogole zla jestem kupilam nowy rodzaj henny do brwi a ona lipna jak cholera nic kompletie mi nie zafarbowalo :/ i niewygodnia byla w uzyciu. Wychodzi ze najlepsza dalej jest najtansza za 2.5 zl :/
Z henną tak jest niestety :) Ja na szczęście z brwiami nie mam problemu bo mam aż za ciemne bo są kruczoczarne :)
Powiedzcie mi: jesteście aż tak przewrażliwione na punkcie kosmetyków, że jeśli gdzieś jest paraben czy peg to automatycznie wyrzucacie? Ja niby na to zawsze zwracałam uwagę ale nie aż tak, a teraz jak jestem w ciąży to podobno jest to bardzo istotne. Nie chcę się przerzucać typowo na eko-kosmetyki ponieważ mam wrażenie, ze nie wszystkie mi służą tzn uwielbiam toniki, zele do mycia itd np z Biolaven, Sylveco czy Vianek ale niestety kremy do twarzy raczej nie są dla mnie. Wiem, że może panikuję bo mam 26 lat ale jak zaczynam stosować naturalne kremy to zaczynają się pojawiać kurze łapki :)
Ogólnie to nie chcę być totalnie zeschizowana z powodu tej ciąży tylko raczej funkcjonować w ramach zdrowego rozsądku :)
 
reklama
Ggratuluje i zazdroszcze serduszek :) ja jeszcze tyle do srody musze czekac :<

W ogole zla jestem kupilam nowy rodzaj henny do brwi a ona lipna jak cholera nic kompletie mi nie zafarbowalo :/ i niewygodnia byla w uzyciu. Wychodzi ze najlepsza dalej jest najtansza za 2.5 zl :/
Przeszłam wiele firm henny i zostaje przy tej zwykłej, szkoda nerwow i kasy xD

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Witam serdecznie, dołączam do Was :)

Dane z wczoraj - jest serce, głowa, nogi, ręce :D 15.1 mm, termin na 7.04 :)
Do tego córka Hania, przedwczoraj ukończone 3 lata :)

No i po pierwszej ciąży powróciła mi cukrzyca, teraz już typ drugi od początku...
Witaj ,
To podobnie jak u mnie synek w poniedziałek skończy 3 latka i termin na 5.04 ;)

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Milkchocolate - ok, skorzystam z twpjego doswiadczenia i olewam ja testowac inne :p

Ela -ja mam fizia umiarkowanego, na twarz nie klade byle czego, na wlosy sluza mi tylko ultranaturalne kosmetyki wiec jestem "zmuszona" do takich zas pozostale nie swiruje. Mysle ze malo ktora kobieta zmienja nagle kolorowke czy mydlo i raczej rodza takie same dzieci jak te co by swirowaly na tym punkcie. Takze totalnego syfu wiadomo nie ma co uzywac ale pegi sa stosowane w takich ilosciach ze watpie by mialy wplyw na rozwoj dziecka, parabeny z reszta to samo sa uzywane w tak sladowych ilosciach w razie czego ze nie wierze zeby mialy jak sie dostac przez skore w tak duzej ilosci do lozyska...
z kosemetykow tak mysle ze no wcierek na porost wlosow bym sie lekko bala uzywac, ale tylko niektorych, na czele na pewno minoksydyl.
 
A mnie teraz naszlo na gotowane ziemniaki z jajkiem sadzonym i surowka :) ale niestety często jest tak że wszystko ugotuje a później jak na to patrzę to już mi nie podchodzi i nie jem. Oszalec można czasami...
 
Milkchocolate - ok, skorzystam z twpjego doswiadczenia i olewam ja testowac inne :p

Ela -ja mam fizia umiarkowanego, na twarz nie klade byle czego, na wlosy sluza mi tylko ultranaturalne kosmetyki wiec jestem "zmuszona" do takich zas pozostale nie swiruje. Mysle ze malo ktora kobieta zmienja nagle kolorowke czy mydlo i raczej rodza takie same dzieci jak te co by swirowaly na tym punkcie. Takze totalnego syfu wiadomo nie ma co uzywac ale pegi sa stosowane w takich ilosciach ze watpie by mialy wplyw na rozwoj dziecka, parabeny z reszta to samo sa uzywane w tak sladowych ilosciach w razie czego ze nie wierze zeby mialy jak sie dostac przez skore w tak duzej ilosci do lozyska...
z kosemetykow tak mysle ze no wcierek na porost wlosow bym sie lekko bala uzywac, ale tylko niektorych, na czele na pewno minoksydyl.

To widzę, że podejście mamy praktycznie takie samo :) nigdy totalnego syfu nie używałam więc w ciąży też nie będę ale pozostanę przy tym co mam bez świrowania :) jeśli chodzi o wcierki to i tak ostatnio nie używam z powodu lenistwa. :)
 
Czesc Dziewczyny. Man pytanie:) o ciąży sie dowiedziałam w końcówce 4 tyg i od raz miałam mdlosci islabienie i różne inne objawy. Oprócz bólu piersi. Od poczatku tyg wszystko mi minelo. Ale zaczely piersi bolec. Martwic sie? W pon bylam u lekarza na ip bo plamie i mowil ze ciaza sie trzyma ale zapomniałam zapytać o te objawy... Co Wy na to?
 
reklama
Ja to objawów nie mam jako takich specjalnych.. Piersi strasznie bola, są obrzmiale i od czasu do czasu zaboli brzuch.. (Ale. Tez juz mniej). Tego typu to najlepiej z lekarzem .. Albo jak tutaj dziewczyny robia betr, będziesz spokojniejsza i wiedziala na 100%..

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Do góry