reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

WinWin nie boj sie na zapas, masz szanse i wszystkie trzymamy kciuki, zeby Ci się udalo!! Rozumiem, ze masz slabe doswiadczenia, wydalas juz kupe kasy, naczekalas sie na refundowanie i teraz się boisz.
Z drugiej strony jakies limity musialy zostać wprowadzone, nie mnie oceniac czy są dobre czy nie, jà żałuję ze nie mialam szansy z nich skorzystac, 10 transferów z wlasnej kieszeni zezarlo mi wszystko, na co latami pracowalam.
Masz jakies terminy podane kiedy dzialacie??? Czy poza psychologiem musisz jeszcze miec jakies konsultacje?
Wiem jak jest. Nawet gdyby nie było refundacji podchodziłabym za swoje. Te 6 komórek było obliczone tak żeby była szansa na ciążę a jednocześnie żeby nie produkować dużo zarodków. Przeraziło mnie to że jak z 6 komórek odmrożą się poprawnie 3 to może nie być ani jednego zarodka. Ale... Może rzeczywiście za bardzo się martwię na zapas. Mam psychologa za miesiąc i jak da zielone światło to od razu mamy kwalifikacje, pobierają wymazy, wirusy itp I od razu działamy. Lekarz zapewnił ze w banku mają duży wybór więc na pewno dopasują komórki 😀
 
reklama
Wiem jak jest. Nawet gdyby nie było refundacji podchodziłabym za swoje. Te 6 komórek było obliczone tak żeby była szansa na ciążę a jednocześnie żeby nie produkować dużo zarodków. Przeraziło mnie to że jak z 6 komórek odmrożą się poprawnie 3 to może nie być ani jednego zarodka. Ale... Może rzeczywiście za bardzo się martwię na zapas. Mam psychologa za miesiąc i jak da zielone światło to od razu mamy kwalifikacje, pobierają wymazy, wirusy itp I od razu działamy. Lekarz zapewnił ze w banku mają duży wybór więc na pewno dopasują komórki 😀
Czyli po psychologu od razu mozna transferować w kolejnym cyklu? Czy biorą od was jakies preferencje co do komorek?
 
Czyli po psychologu od razu mozna transferować w kolejnym cyklu? Czy biorą od was jakies preferencje co do komorek?
Tak od razu po psychologu mamy kwalifikacje, pewnie czekamy na wyniki badań. Jak wszystko ok to podchodzimy do transferu. Czytałam że kliniki podawały Wam propozycje dawczyni ale tu czegoś takiego nie ma. Mówią że dobiorą grupę krwi i kolor oczu i tyle... nie otrzymamy żadnych informacji o dawczyni oprócz w przypadku udanego transferu jej wieku. Tak naprawdę musimy zaufać że dobiorą prawidłowo. Nie będę wiedzieć czy ma już jakieś dzieci ile ma wzrostu, jaka narodowość itp. Szkoda bo psychicznie dla mnie byłoby lepiej chociaż jakoś ja sobie zwizualizowac i w sercu podziękować za jej komórkę.
 
Do góry