reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

Albo program MZ... wypychają komórki których nikt nie chciał w programie komercyjnym 😉 jak byłam na początku roku na konsultacji to bardziej kolorowo to było przedstawione... dlatego tak się zasmuciłam...
 
reklama
Ale wiecie, że te wszystkie cechy fenotypowe to loteria? Że fakt, że dawcy byli blondynami nie oznacza, że dziecko też bedzie? Przecież mnóstwo cech dziedziczy się co 2 pokolenie, same wiecie: cała babcia! Wykapany dziadek! Nie zwracajcie proszę na to w ogóle uwagi. Gdy urodzicie wymarzone wyczekane dziecko to kompletnie nie zwrócicie na to uwagi. Będzie podobne „do siebie” - ja tak mówiłam na porodówce gdy położne pytały do kogo.
Dla mnie ważne było jedynie, żeby miala dodatnią grupę krwi jeśli będzie baba - w obawie przed konfliktem serologicznym przy drugim porodzie (jesli zechce miec dwoje dzieci) no i dlatego, że dodatnim jest latwiej dobrac krew w razie potrzeby. Ale to moje zboczenie zawodowe🤣
 
Hejka, staraczki, ciężarówki i mlode mamuski - jak u Was?? Jakis raporcik poprosimy :)
My z Anią chodzimy na basen na zajecia w wodzie, do plywania jeszcze daleko ale Potwora lubi a ja mam dzieki temu ruch :) bedziemy sie teraz doszczepiać na szczepienia zalecane, bo obowiązkowe już zaliczone
Melduje się ciężarówka 😂 24 tc i plus 9 kg
Jak na razie jest dobrze, młody wariuje w brzuchu a jak ojciec przykłada rękę to staje w bezruchu🤣. Raz tylko mu się udało poczuć ruchy.
Z dolegliwości to mam spuchniete stopy. Brzuch robi się coraz bardziej okrągły.
 
Ja melduję że jestem po wizycie w reproficie
Po histeroskopii która była 18 czerwca dalej nie mam okresu 🤣
Ale już niedługo powinien się pojawić bo endometrium w końcu się odbudowało i ma 8,2 mm
Apropo tego co pisałyście wcześniej o komórkach ..
ja nie miałam żadnych wymagań tylko moja gr krwi.
Tak jak pisze @Melapola jak się już zobaczy to dziecko to chyba nic już nie jest istotne

Teraz modle sie aby jak najszybciej przyszedł okres😀 bo chce juz transferować kropka który miał być transferowany w czerwcu 🫣
 
Ja melduję że jestem po wizycie w reproficie
Po histeroskopii która była 18 czerwca dalej nie mam okresu 🤣
Ale już niedługo powinien się pojawić bo endometrium w końcu się odbudowało i ma 8,2 mm
Apropo tego co pisałyście wcześniej o komórkach ..
ja nie miałam żadnych wymagań tylko moja gr krwi.
Tak jak pisze @Melapola jak się już zobaczy to dziecko to chyba nic już nie jest istotne

Teraz modle sie aby jak najszybciej przyszedł okres😀 bo chce juz transferować kropka który miał być transferowany w czerwcu 🫣
Tak, jak się zobaczy to się naprawdę ma ochotę schrupać. A potem się żałuje, że się wtedy nie zeżarło 😜
 
U nas do przodu. Dziubek pomału dobija 5kg i jest na moim mleku wyłącznie teraz. Karmię KPI bo do piersi już się nie udało przystawić. Jestem z siebie dumna. Starszy maluch zazdrosny i psotny także wyzwań dużo, ale jakoś dajemy radę.
Krokus a powiedz z doświadczenia ze starszą - kiedy nadchodzi moment ze skarpetki i buty przestają parzyć? Bo Ania uwaza te czesci garderoby za niepotrzebne…
 
reklama
Do góry