reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

reklama
U kobiet do 42 r z.nie ma wymaganego minimalnego AMH ( wyjątkiem jest refundacja leków do ivf- tu zasady zostają jakie były)
Ma być finansowana całą procedura
Minister podkreślała że program ministerialny tym się różni od samorządowego ze nie ma żadnych dopłat
 
Powiem Wam, że jak dzisiaj oglądałam relację na Naszym Bocianie o refundacji to aż się wzruszyłam.
Sama już nie skorzystam, ale to ogromna radość dla tysięcy par. Cześć z nich z racji przeszkód finansowych nigdy by nie miała szansy na dzieci, a tak otwierają się dla nich nowe drzwi. YUUPPIII!!!
 
Dziewczyny dajcie mi kopa w du...ę bo zamiast cieszyć się że jestem w ciąży ja schizuję czy usg przypadkiem nie wykaże pustego jaja😥
 
Kick
Martial Arts Fighting GIF by BrownSugarApp
 
reklama
Dziewczyny dajcie mi kopa w du...ę bo zamiast cieszyć się że jestem w ciąży ja schizuję czy usg przypadkiem nie wykaże pustego jaja😥
Zupełnie prawidłowa reakcja! Jak Ci pomoże badanie bety co 2-3 dni to badaj, tylko że przy pustym jaju też może prawidłowo rosnąć. Zajmuj czymś głowę i pomyśl że nigdy nie byłaś bardziej w ciąży niż teraz (chyba że było inaczej) I ciesz się tym stanem, mów do kropka i uśmiechaj się do niego! W końcu on czuję jak jesteś szczęśliwa i daj mu trochę endorfin 😀 stres zabiera progesteron więc relaksuj się. I tak nie masz wpływu czy będzie puste jajo czy nie. To nie zależy od Ciebie!
 
Do góry