reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

Dziewczyny dajcie mi kopa w du...ę bo zamiast cieszyć się że jestem w ciąży ja schizuję czy usg przypadkiem nie wykaże pustego jaja😥
Kiedy usg?
Rozumiem Cię, mialam raz ciążę zatrzymaną w 7 tyg, ale tak jak piszą dziewczyny nie masz na to wpływu.
W ostatniej ciąży mialam usg w 6 tyg i bylo pusto. Ale ja wiedzialam, ze Potwór gdzies tam jest i tydzien pozniej byl juz zarodek z bijącym serduszkiem ❤️. Tak więc zawsze trzeba mieć nadzieje!
 
reklama
Kiedy usg?
Rozumiem Cię, mialam raz ciążę zatrzymaną w 7 tyg, ale tak jak piszą dziewczyny nie masz na to wpływu.
W ostatniej ciąży mialam usg w 6 tyg i bylo pusto. Ale ja wiedzialam, ze Potwór gdzies tam jest i tydzien pozniej byl juz zarodek z bijącym serduszkiem ❤️. Tak więc zawsze trzeba mieć nadzieje!
Lekarz jest na urlopie, a że kończy mi się zwolnienie to umówiłam wizytę na poniedziałek. Wiem że to jeszcze za wcześnie żeby coś zobaczyć zwłaszcza że u mnie późno beta ruszyła.
 
Lekarz jest na urlopie, a że kończy mi się zwolnienie to umówiłam wizytę na poniedziałek. Wiem że to jeszcze za wcześnie żeby coś zobaczyć zwłaszcza że u mnie późno beta ruszyła.
A ktory to bedzie tydzien? Zobaczysz pecherzyk na pewno a jak bedziesz miec szczęście to i Kropka sie pokaze :)
 
O rany, to mój Kawaler w 29+6 ważył... 1745g.
Jutro III prenatalne. Jak tak dalej pójdzie to będzie około 2kg.
To nie za dużo? Przyrost mojej wagi w normie, ilość wód i przepływy też.
Ja mam dziewczynkę. Pierwsza córka też jest drobna, więc pewnie dlatego mniej. Tatuś nie jest wielkoludem.
Jesteś 2 tyg przede mną. Ja jeszcze nie skończyłam 29 tyg.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Drogie! Meldujemy się po III prenatalnych - wszystko ideolo. Waga z dziś (30+6) 1750g. Wyszła taka sama jak tydzień temu u prowadzącej, ale tym dzisiejszym pomiarom bardziej wierzę. Młody ma taki cudny, mały nos - no zupełnie nie podobny do mojego kulfona ;-)
No to mamuśka już blisko pełna gotowość startowa :) wszystko juz macie?
 
Do góry