reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

No to mamuśka już blisko pełna gotowość startowa :) wszystko juz macie?

Do zeszłego tygodnia nie miałam jeszcze prawie nic. W weekend się zmobilizowałam i poszalałam na szopingu online, zakupy spływają. W przyszłym tygodniu planujemy zakup łóżeczka. Trochę jeszcze na liście do kupienia zostało, w weekend chciałabym to ogarnąć.
 
reklama
Do zeszłego tygodnia nie miałam jeszcze prawie nic. W weekend się zmobilizowałam i poszalałam na szopingu online, zakupy spływają. W przyszłym tygodniu planujemy zakup łóżeczka. Trochę jeszcze na liście do kupienia zostało, w weekend chciałabym to ogarnąć.
Wow podziwiam ze tyle się wstrzymywałaś, ja nie wytrzymałam tak dlugo. A wlasnie Anka wyrasta z dostawki, ktora była największym moim hitem. I juz sie zastanawiam jak ją przekonac do łóżeczka drewnianego, ktore od 9 miesiecy stoi i śpią w nim koty🤣
 
Wow podziwiam ze tyle się wstrzymywałaś, ja nie wytrzymałam tak dlugo. A wlasnie Anka wyrasta z dostawki, ktora była największym moim hitem. I juz sie zastanawiam jak ją przekonac do łóżeczka drewnianego, ktore od 9 miesiecy stoi i śpią w nim koty🤣

Ciekawe jak koty zareagują na eksmisję z łóżeczka ;-)
 
Wow podziwiam ze tyle się wstrzymywałaś, ja nie wytrzymałam tak dlugo. A wlasnie Anka wyrasta z dostawki, ktora była największym moim hitem. I juz sie zastanawiam jak ją przekonac do łóżeczka drewnianego, ktore od 9 miesiecy stoi i śpią w nim koty🤣
haha teraz zamiana- koty do dostawki
 
Do zeszłego tygodnia nie miałam jeszcze prawie nic. W weekend się zmobilizowałam i poszalałam na szopingu online, zakupy spływają. W przyszłym tygodniu planujemy zakup łóżeczka. Trochę jeszcze na liście do kupienia zostało, w weekend chciałabym to ogarnąć.
Polecam łózeczko z szufladą - idealnie wchodzą paczki pieluch.
 
reklama
Do góry